Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Korai/szokatlan az ilyen gondolkodás?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk, pár hónapja vagyunk együtt. Nem most kezdődött ez a téma, számomra eléggé hamar. A barátom sokszor a jön a gyerek meg esküvő meg család témákkal. És eléggé komolyan gondolja. Már kb egy hét után említette a menyasszonyi ruhát. Szerelmesek vagyunk, igazából nem zavar a dolog, csak én nem szeretek előre inni a medve bőrér, ha értitek mire gondolok. Őszintén mondja ezeket, elvégre minek mondaná ilyenkor? Szoktunk ezekről poén alapon is beszélgetni, szóval egyáltalán nem riaszt el.

Szóval arra vagyok kíváncsi ti mit gondoltok erről a dologról, milyen tulajdonságot fejez ki. Nem kell mondani h semmi nem lesz meg fiatalok hülyék stb. Most tapsztaltabbak véleménye érdekelni, akik voltak ilyen helyzetben, vagy fiatalon megtalálták az igazi. Köszönöm. :)

15/L



2012. dec. 17. 21:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy beszéltek róla, az csak annyit jelent, hogy egyszer majd házasodni akartok.
2012. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan, de aranyos:D
2012. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd bácsi és néni gimnázium eleje óta együtt vannak, és már 70 körül lehetnek, szóval bármi megeshet ;)
2012. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszüleim kb annyi idősen jöttek össze mint ti és mai napig együtt vannak.

Tagadhatatlan hogy korai téma számotokra de ti tudjátok. Egyrészt aranyos, de mint tapasztalt ember mondom sosem szabad előre tervezni. Itt nem a párkapcsolatra értem. Hanem úgy bármivel szemben. Még fiatalok vagytok alakul a személyiségetek mire felnőtök lehet teljesen más elképzelésetek lesz a házas életről. Szóval gyakran nem olyan az élet mint ahogy elképzeljük és ez általában nagy pofonként éri az embert.

2012. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
igen, persze tudom hogy korai. de álltalában a lányok ilyenek ezért is lepett meg. a pasik nem az érzelgős vattacukor jövőről ábrándoznak alapjáraton mindig, tisztelet a ritka kivételnek, mint ő is. nem tervezek biztosra semmit a pofáraesés miatt se, majd meglátjuk hogyan történnek a dolgok. úgy vagyok ez mind szép és jó, és remélem így is lesz, viszont reálisan látom. :) megy zöld pacsi mindekinek.
2012. dec. 17. 22:02
 6/25 anonim ***** válasza:
Vannak srácok, akik szoktak ilyenről szövegelni, akkor és ott komolyan is gondolják. Csak épp addig rengeteg minden történhet: szakképzés/egyetem, külföldi ösztöndíj, munkavállalás, együttélés, szürke hétköznapok (vidd ki a szemetet!) stb. Szóval egyelőre maradjon csak álmodozás, jó?
2012. dec. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

csak álmodozás, eszembe se jut ennyi évesen ezeket komolyan tervezni, első a tanulás, munka stb, hogy aztán legyen alapja mindennek, mert a szüleimnek azért józan ésszel se szülök gyereket, de ez már más téma.

köszönöm a válaszokat, ez biztató h komolyan is gondolja. :)

2012. dec. 18. 06:33
 8/25 anonim ***** válasza:
Abban biztos lehetsz hogy beléd van zúgva röndesen :)
2012. dec. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

Felejtsd el az esküvő meg ilyen hasonló témákat. 15 vagy, még lesz benned egy tucat f@sz mire egyiken megállapodsz és minden szempontból tökéletesnek érzed, és kész leszel a házasságra. (a f@szt ne pejoratív, hanem átvitt értelemben vedd, nem sértésnek szántam, csak ilyen nyers a stílusom)

29F

2012. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Szokatlan, de létezik ilyen.


A párommal ennyi idősen együtt voltunk egy évet, és egyszer felhozta, hogy gyereket szeretne tőlem, amin én nem kicsit kiakadtam, mégsem annyira jó ezzel viccelődni. Akkor megfogadtatta velem, hogy vele leszek, ha már alkalmasak lesznek a körülmények.


Szakítottunk, aztán négy évre rá ismét összejöttünk, és most már tényleg szeretnénk babát :)

2012. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!