Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtem meg egy sráccal, aki mint utólag kiderült kamu néven mutatkozott be nekem,és azt mondta nincs fent semmilyen közösségi oldalon, jól alakultak a dolgok, 1 hónapja randizgattunk, amikor egy pasi az utcán tök más néven szólította a srácot, és aztán leállt vele beszélgetni, én meg nem értettem, próbálta kimagyarázni, de végül addig kérdezgettem, míg bevallotta, hogy mi az igazi neve,és hogy van barátnője,de boldogtalan a kapcsolatuk. Én otthagytam, mert engem ez így nem érdekel, és aztán otthon megnéztem a facen a pasit, nem csak hogy barátnője van, de 5 éve együtt vannak,és jegyben járnak.

nem tudom, ha a lány helyében lennék,akarnék-e tudni róla.

egyrészt joga van tudni,másrészről nekem ehhez semmi közöm.


2012. dec. 17. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben írnék.. De az én vagyok.
2012. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem volt ugyanilyen de lánnyal,

kiderült más a neve és kapcsolatban van

2012. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és te mit csináltál?

amúgy még az is sarkos,hogy szex nem volt, szóval nem tudom a lány mennyire fogná fel "megcsalásnak".

2012. dec. 17. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
én elmondanám, mert én a csaj helyében tudni akarnék erről. de ha nem hinné el, nem nyitnék vitát, onnantól kezdve az már az ő dolga...
2012. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tényként leírnám neki hogy mi történt. Hiszen téged is átvertek. Ez nem bosszú, hanem annak közlése, hogy milyen ember is a párja... És baromira nem az a lényeg, hogy nem feküdtél le vele, hanem hogy ez a pasi mással ismerkedik az 5 éves kapcsolatáBAN.
2012. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet én is elmondanám, ha még nincs gyerek és jegyben járnak, jó, ha a nője rájön, hogy retek a palija, mielőtt összeházasodik vele.
2012. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Írtam délelőtt a lánynak, és nemrég jött a válasz,hogy 2 napja döntötték el,hogy szakítanak.

a srác nem vallott be neki semmit, csak mondta h elege van, de írta h elhiszi,hogy az történt ami.

2012. dec. 19. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!