Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan tudhatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan tudhatnám meg a nevét? és vajon ő is gondol rám?

Figyelt kérdés
van egy lány akivel jóba voltam 2. ban. lehet ,hogy ez vicces ,de tényleg volt egy mese amiről sokat beszéltünk. azt nézem most és a szivem olyan hideg ,mintha hiányozna, meg nem akarok mást csak beszélni vele újra (lenne mit megbeszélni ,mert már 8.os vagyok.) csak a kereszt nevét tudom. nem tudnám ki kérni az általános iskolánkból, hogy mi a teljes neve? meg jegyzik a teljes neveket az iskolák? és tényleg csak akkor irj ha normális dolgot tudsz hozzáfűzni.
2012. dec. 17. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg közös ismerős?
2012. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmi mondom 2.ban voltunk jóba de év végén ő elment és hát 2.osan semmi kapcsolattartásra nem volt lehetőség. a lányokkal nem is nagyon beszélt csak velem. nagyon nehéz volt a következő év 1. féléve emlékszem már :S nélküle és nem eszembe jut 8.ba is:S már többször is gondoltam rá ,de most el döntöttem ,hogy fel keresem.
2012. dec. 17. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Osztályfőnöködnél kéne rákérdezned, ő esetleg emlékezhet rá, vagy meg tudja nézni a régi naplóban.
2012. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a naplókat megőrzik, abban benne lesz a neve. Kérdezd meg az igazgatóságon megnézheted-e.
2012. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!