Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mikor, hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor, hány éves korban és mennyi év eltelte után érik meg egy kapcsolat a házasságra?

Figyelt kérdés
17 vagyok,a barátom 20 ..2éve vagyunk együtt és már rámkérdezett,hogy egy picivel késöbb mi lenne ha gyűrűt húzna az ujjamra.Nem sietnénk el semmit csak igy eszembe jutott hogy mi lenne ha ...Válaszaitokat előre is köszönöm :*
2012. dec. 18. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem csak az időtől függ. 2 év már elég idő lenne, ha legalább pár hónapja már egymással élnétek. Az együtt élés igazából az, ami a sorsdöntő!
2012. dec. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
borzalmas ötlet. legalábbis én nem bírok elképzelni jó kimenetelt persze lehet én vagyok túl realista.
2012. dec. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Két évnek már elégnek kell lennie, hogy biztosak legyetek abban egymáshoz illetek. Minek 5-6-7-8 évig húzni: Tök felesleges.
2012. dec. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bármikor,amikor úgy érzitek, hogy van közös jövőtök együtt és megvan a háttér.
2012. dec. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A baratnom 10 evutan szakitott a parjaval. Felesleges huzni, 2 ev eleg.

Viszont ! Meg nagyon fiatalok vagytok, ezert varnek mindenkepp.

2012. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani. A szülés miatt ideális lenne a 20-as éveitek elején házasodni, de akkor még nincs semmi egzisztenciátok és sokat fogok még változni is. Tehát egyik szempontból 25 alatt kellene, másik szempontból pedig csakis 25 felett.

Két év elég idő lenne, ha egy tízessel idősebbek lennétek.

2012. dec. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A házasságok 2/3-a válással végződik, hivatalos adat. Sok sikert!
2012. dec. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egzisztenciális kérdés, na meg hogy mióta él együtt 2 ember, mert ugye lakva ismerjük meg egymást igazán.Nem a hossza inkább a tartalmassága határozza ezt meg egy kapcsolatnak, mert lehet 3-4 évig úgy együtt lenni hogy egy napig még nem laktak együtt,s lehet úgy 1 éve már együtt lenni hogy 8 hónapja abból 2 ember együtt él. Ugyanis csak minimum 1 év együttélés alapján tudok arról dönteni hogy érdemes e egy életre kidobni a vasmacskát, vagy legalábbis a gondolat erejéig, mert még ez sem garancia mindenre, mikor azt látni hogy emberek 10 év után vagy még előbb válnak.
2012. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Házasság mondjuk min 5 év kapcsolat és min. 3 év együttélés után. Az együttélésen van a legnagyobb hangsúly.

Az életkor meg kb 25, illetve ha mind2 fél önálló pénzkereseti forrással rendelkezik. Mivel ez manapság a 25 évesek korában igencsak ritka, legyen inkább 30...

2012. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat :)
2012. dec. 19. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!