Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg valakive? . Félek, hogy sosem sikerül, és mindennel elkések.

Figyelt kérdés

Nem járok el bulizni, meg szinte sehová... kevés barátom van, visszahúzódó, félénk lány vagyok. Viszont vágyom rá, hogy legyen egy komoly kapcsolatom, egy rendes, normális fiúval. De olyan lehetetlennek tűnik, hogy megismerkedjek valakivel...Félek, hogy minél később találom meg a párom, annál inkább el leszek késve... Pár év múlva esetleg szeretnék gyereket, de ha nem lesz párom akkor ez is lehetetlen...

Tudnátok tanácsot adni? (bulizni nem fogok eljárni, azt ne is írjátok...)

Vannak egyáltalán olyan pasik akiknek tetszenek az ilyen lányok mint én?

22/L


2012. dec. 18. 09:53
 1/10 ASOT ***** válasza:

hol élsz? nagyobb városban v kisebb községben vagy tanyán?

(csak h legyen kiindulópont)

2012. dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik,ha ilyen egy lány. Sokkal megbízhatóbbak.

Fel a fejjel,megtalálod az igazit csak ne add fel!;)

23/F

2012. dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem is akarod nagyon észrevenni a fiúkat? Abból amit leírtál még nem derül ki mi a probléma.

Bulizni ne is járj el, de mosolyogj sokat a fiúkra és legyél kihívóbb, előbb utóbb felfigyelnek majd rád.

2012. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egy vidéki kisvárosban élek.

Mindig figyelem a fiúkat, bevásárlás közben, az utcán stb... van, hogy szemeznek is velem, de ennyi...

2012. dec. 18. 10:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek az ilyen lányok, és én is szívesen megismerkednék eggyel, mert megbízhatóbb mint akit a discoban szed fel az ember. Viszont az baj, hogy nincs hol megismerkedni velük, ha esetleg fekete a hajad kérdező, és BP-i vagy akkor én szívesen elvinnélek egy randira :)
2012. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:

akkor a bevásárlás marad.

elmész boltba kinézel valami nehéz és magasabban lévő mondjuk vizet vagy üdítőt és h nem e segítene levenni, aztán mondjuk megköszönés képen meghívod egy caffera ha igent mond akkor bejössz neki. :)

2012. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A leglehetetlenebb helyzetben is lehet ismerkedni, akkor jönnek össze lazán a kapcsolatok. Ne parázz rá és majd lesz valaki.:)
2012. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Buliba kanként én sem járok, és bulis cafat nem is kéne. AZ egy ilyen muff/farok bazár igazából, ahol megy a "testrész" cserebere, mindenki kínálja magát a hőspiacon, csak nem midnig akad "potenciális vevő" csak szinten aluli majmok jobbról is és balról is nemenként. A kösz nem kategoria. Igazából a legigénytelenebb verziója az ismerkedésnek a netes társkereső mellett .Csakhát a legkönnyebb így halászni, mert tudod,hogy általában ilyeneken pont erre van rástartoltatva szándék....

Neked mert ilyen zárkózott vagy, elég rossz. Nő létedre kb . sehol nem vagy elérhető, így nem is kapkodnak utánad.

Akkor legalább az útcán ha meglátsz egy jóképű sportos srácot, akkor mosolyogja rá, és legyél nyitott felé, hogy hajlanál az ismerkedésre. Más esélyed nem nagyon van. Buszmegállóban is elnyomhatod ugyanezt a szabad vagyok gesztuskultúrát.

2012. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, mintha én tettem volna fel ezt a kérdést... :)

22/L

2012. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Férfiaknak is vannak hasonló gondjaik, de ez van :(

22/F

2012. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!