Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim zanész, és naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim zanész, és naponta írogatnak neki felkínálkozó üzeneteket, többi lent?

Figyelt kérdés

pedig már kitette,hogy kapcsolatban(mióta fb-n van,sosem tette ki)

kell,hogy zavarjon ez a sok levél meg ilyesmik?



2012. dec. 18. 13:50
 1/8 A kérdező kommentje:
*zenész
2012. dec. 18. 13:51
 2/8 panini ***** válasza:
A-a. Szerintem nem kell, hogy zavarjon.
2012. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

megszoksz, vagy megszöksz... ez mindig így lesz, az pedig csak rajta áll, hogy mennyire tud ellenállni ezeknek a felkínálkozásoknak.

Van egy ilyen barátom, de ő pl. semennyire sem tudott ezeknek ellenállni, pedig mindvégig volt barátnője, akitől végül gyereke is született. Ő volt a biztos pont, hétvégente pedig az izgalmat a felkínálkozó lányok jelentették. Ez egy életforma, persze ez nem azt jelenti, hogy a pasid is ilyen, de az biztos, hogy nála ezerszer nagyobb a csábítás, mint egy "nem zenésznél".

2012. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A népszerűség ezzel jár. Ha zavarnak az üzenetek, jobb, ha másik párt keresel.
2012. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fuck, én is zenész vagyok de nekem a kutya se ír :(
2012. dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, bevallom volt olyan időszakom, amikor kifejezetten zenészekkel akartam kavarni (nem feltétlen szexre gondolok (bár volt akivel az is), csak szerettem húzni az agyukat, smárolgattunk, flörtöltünk, csipkelődtünk egymással... izgalmas játék volt). és ezeknek a zenészeknek nagyrészének volt barátnője, sőt olyan is volt, akinek felesége és gyereke is. És miközben én ültem az ölében hazatelefonált az asszonynak, hogy jaj még csak később fog hazaérni, mert még nem tudták rendezni az anyagiakat, de nagyon hiányzik neki, meg majd siet haza... Figyelj én nem akarok rád ijeszteni, de ez a szakma valahol ezzel jár. De persze lehet, hogy a te párod kivétel, azért olyan is van, aki tuti nem feküdne le mással, csak a barátnőjével, de ez ritka.

Mondjuk általában nem azoktól a lányoktól kell félned, akik felkínálkoznak neki egy levélben, vagy koncert után, hanem akit ők hódítanak meg egy koncert után... én sose hajtottam senkire, de mégis mindig megtaláltak.

Na meg ez attól is függ, hogy mennyire ismert zenészről van szó. Akik régebb óta benne vannak a szakmában, azok azért már komolyabbak ennél... Viszont van az a szint is, akik huszas éveik legelején járnak, most kezdenek koncertezgetni, na ők talán fogékonyabbak a szexuális kalandokra (ilyenekkel nem volt semmiféle kapcsolatom, csak vannak ilyen haverjaim.)

Ja meg az se mindegy, hogy ezekre hogy reagál a barátod, ha egyértelműen elküldi őket, vagy figyelmen kívül hagyja, akkor nyugi. :)

Ja és ha tudsz menj vele a koncertekre, a hűségesebb típusú zenészek viszik magukkal a barátnőjüket, amikor csak tudják, mert ha nem akar másokkal kavarni, akkor örül neki, hogy vele van szíve hölgye. :)

24L

2012. dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem szintén zenész a pasim, ha van kedved beszélhetünk róla privátban...
2012. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is zenész. az elején nagyon zavart, de minden koncertre vele megyek, mindig mindenhova hív, és amikor csak tehetjük együtt vagyunk.. ez így megy már egy éve.. ő is kap üzeneteket mindig, meg megesik, hogy a rajongó lánykák a mellüket íratják alá, de ha érzed, hogy CSAK szeret akkor nem mindegy ?! :)
2012. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!