Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól hogy duci vagyok nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hogy duci vagyok nincs jogom a szerelemhez?

Figyelt kérdés

Igen duci vagyok...minap megkaptam hogy minek reménykedek hogy valaki belémszeret..meg hogy amíg így nézek ki nemfogok barátot találni..blablabla

éppen dolgozok a külsőmön..és év vége óta nem kevés a változás.

Szép arcomvan,jófej vagyok,bárkivel elhülyéskedek,ápolt vagyok,ápolt vagyok,nőies,napi fél órát töltök a tükör elött hogy aznap széplehessek és úgygondolom hogy megéri mert télleg fél óra alatt mintha kicseréltek volna..de ez csak mellékes,stílusosan öltözködöm...

Csak azért mert nem vagyok vékony még nem lehetne barátom?vagy már jogom sincs a szerelemhez?

fiúk..ha egy lány nem vékony akkor már szép se lehet?

télleg nem vagyok csúnya..csak annyi hibám van hogy nem vagyok vékony :(

13/l

ui:bocsi a hibákért de későis van meg már sajnos tljesen hozzászoktam az msn nyelvhez :S


2009. aug. 23. 04:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
sokan meglátják a belső értékeket másokban, igazán csúnya emberek mellett is szoktam szép párt látni.. bár ez 13éves kor körül még nem így működik, kb a kinézeteddel tudsz csak kitűnni.. de ha mindent beleadsz és lefogysz kb tökéletes leszel:p hajrá
2009. aug. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
tornázz és ne egyél sokat csak annyit ami éppenhogy elég egy napra. meglátod pár hónap múlva magadra se ismersz. amúgy nem baj ha kövér vagy, attól találhatsz pasit... van aki arra bukik ha van mit fogni... szal ne izgulj akadhat így is valaki.
2009. aug. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
De ezt minek írod ide? Mit akarsz hallani? Elég kis butus vagy még.
2009. aug. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
De jogod van, illetve majd lesz a szerelemhez, mert még nagyon kislány vagy. Hidd el nagyon sok fiú kizárólag a teltebb lányokat kedveli, nem a piszkafákat. Nem a szerelem miatt, hanem a későbbi problémák, mint magasvérnyomás, cukorbetegség elkerülése miatt picit figyelj oda. Mindent ehetsz, de edd mindennek a felét, mint eddig, igyál sok folyadékot és sportolj. Érdemes, mert az önbizalmad is megjön. De ha nem jársz sikerrel, akkor is rád talál majd a szerelem, a mostani sikertelenség oka az, hogy még tényleg nagyon fiatal vagy és a Te dolgod még nem a pasizás.
2009. aug. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Persze,hogy van jogod! De még nagyon fiatal vagy, én se voltam, soha vékony,(sose voltam 80kg-nál kevesebb)de szép arcom van,szőke hosszú hajam, nőiessen öltözködöm, stb.. és MINDIG volt pasim, Nem is akármilyenek!!A barátnőimet sokszor majd megütötte a guta:);) 8éve férjnél vagyok, a férjem imád és pomt olyan, amilyennek az ideális pasit elképzeltem(kívül-belül)fekete haj-zöld szem, izmos test.. Ne szomorkodj, pár év, és meglátod minden megváltozik!
2009. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
09:02-es vagyok. 31év
2009. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon nagy buta vagy ha ilyen beszólásokra odafigyelsz. Nem lehet mindenki nádszál karcsú. Én sem vagyok az és mégis van párom. Alacsony is vagyok és 61kg. Igen van rajtam felesleg. A magasságomhoz képest ez sok. 158cm. Nekem kb az ideális súly ha jól tudom a 53kg. De nem érdekel, hogy nem vagyok azon a súlyon. Így érzem jól magam és így is szeret a barátom. Van egy barátnőm ő 90 és csak 165cm magas. Neki is van barátja már 3éve.


Ne foglalkozz ilyen kijelentésekkel. Meg még úgyis fejlődsz. Mivel még csak 13 éves vagy. Sokat változol az idő folyamán. Nekem már nehezebben megy mivel közelítek a 30hoz.

2009. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
37%
Szia ,én 17 fiú vok,nekem az a véleményem,hogy neked is jogod van mindenhez,amihez másnak is.De ! Azt azért tudnod kell,hogyha egy fiú jár veled,akkor menthetetlenül fogják látni a haverjai is a nőjét.És itt jön az ,hogy milyen nőd van haver ? És bocsi ezerszer is de ha te egy dagadt dög vagy a haverok szemében,akkor a fiúd ezerszer is meggondolja,hogy mutatkozzon e veled,vagy sem.Azért az nálunk fiuknál is nagyon számít,hogy kivel járunk.Ahogy a lányoknak sem mindegy,gondolom te is szívesebben mutatkozol egy helyes sráccal,mint egy tramplival. Igazán nem megbántani akartalak ,de kérdezted,hogy gond e ha duci a csajszi ? Sokunknak nem kell kövér barátnő.Sokan meg azokra izgulnak,úgy hogy ne aggódj.
2009. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Aki azt mondta neked, hogy minek reménykedsz, az egy lelketlen tuskó volt.

Persze, hogy neked is lesz szerelmed, főleg ha ennyire szeretnéd, hogy legyen. Ha fogyni szeretnél azt óvatosan csináld, ne éheztesd magad meg ilyenek mert azzal csak ártasz a szervezetednek. De még csak 13 éves vagy, az alakod sokat változhat még, még magasabb is lehetsz, egy ember átlagosan 23-24 éves koráig nő.

Az a lényeg, hogy ha a személyiséged nyitott, ahogy írtad is, akkor hidd el könnyű lesz pasiznod. Főleg majd ha elkerülsz középiskolába (gondolom még ált.isk.-be jársz ha 13 vagy).


De ha nem is fogynál le, az sem baj mert vannak olyan pasik akiknek a duci csajok tetszenek. Én is inkább duci lányt választanék mint egy csontkollekciót.

2009. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Valamit kicsit félreértettél: JOGA senkinek sincs a szerelemhez. Ha lenne, akkor hivatalosan követelhetnéd, hogy valaki elégítse ki a szerelemhez való jogodat... így gondoltad?


A szerelem vagy jön, vagy nem. De nyugodt lehetsz: ha a megfelelő fiúval találkozol - jönni fog. Anyukádnak is jött, pedig gondolom, ő se sovány. Csak tegyél te is érte: sportolj, és akkor rendbejön az alakod. 13 évesen ez nagyon-nagyon sokat számít. Ne fogyókúrázz, mert az problémát okozhat a fejlődésedben - de mindenképpen sportoljál. Meglesz az eredménye.

2009. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!