Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól hogy duci vagyok nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hogy duci vagyok nincs jogom a szerelemhez?

Figyelt kérdés

Igen duci vagyok...minap megkaptam hogy minek reménykedek hogy valaki belémszeret..meg hogy amíg így nézek ki nemfogok barátot találni..blablabla

éppen dolgozok a külsőmön..és év vége óta nem kevés a változás.

Szép arcomvan,jófej vagyok,bárkivel elhülyéskedek,ápolt vagyok,ápolt vagyok,nőies,napi fél órát töltök a tükör elött hogy aznap széplehessek és úgygondolom hogy megéri mert télleg fél óra alatt mintha kicseréltek volna..de ez csak mellékes,stílusosan öltözködöm...

Csak azért mert nem vagyok vékony még nem lehetne barátom?vagy már jogom sincs a szerelemhez?

fiúk..ha egy lány nem vékony akkor már szép se lehet?

télleg nem vagyok csúnya..csak annyi hibám van hogy nem vagyok vékony :(

13/l

ui:bocsi a hibákért de későis van meg már sajnos tljesen hozzászoktam az msn nyelvhez :S


2009. aug. 23. 04:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%

Szia Most néztem a nagy könyvben és sajnos neked nincs hozzá jogod!Ez van.

Na de komolyan növésben vagy,igazán most kezd kialakulni a nőiességed úgy kb 8 éven át.Azt tudod egy picit irányítani,hogy neked is tetszetős legyen.Szerintem sportolj valami nőies sportot,figyelj az étkezésre és tanulj a suliban.Mert ha szép nem,de sikeres még lehetsz:)!!!

2009. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Sportolj és ne az msn-en tankolj egész nap,akkor lehet,hogy nem lennél kövér.

A másik meg,hogy egy lány ne legyen kövér,azt mondod hogy szép fejed van csak duci vagy,hát tegyél ellene és ne itt rinyálj.

Az más lenne,hogyha a fejed lenne vziló alaku,mert az ellen tenni nem tudsz,de könyörgöm a sülyfelesleg múlandó csak egy kis edzés!

2009. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%

Mennyire duci vagy? Csak mert múltkor találkoztam egy 60kg-os lánnyal, na ő ducinak tartja magát! :-)

Én 180 cm, 84kg vagyok, a feleségem 162cm, 93kg, kékszemű 100-as mellbőséggel, a világért nem cserélném le!

A férfiak 80%-a szereti a ducikat, más kérdés, hogy kit ültet a kocsijába :-)

36/F

2009. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

Ki mondta azt, hogy nincs jogod szerelemhez? Netán nem egy olyan lány, akinek már 13 évesen megvolt a fél környék?? Ne butáskodj már! Csak higgy magadban! =)

Megjegyzem én még 13 évesen legoztam... Most meg le se tudom magamról vakarni a csajokat... Nem kell sietni, inkább élvezd ki a gyerekkort! =)

19\F

2009. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

szija.

én sem vagyok éppen vékonyka... :/ 157-8cm és 60kg vagyok. és el kell szomorítsalak.

Ha nem vagy olyan mint az átlag, a mai világban már élni sincs jogod. :/ Nos én nem vagyok olyan mint az átlag 16évesek... :X

Ez van. Én most nemrég jöttem erre rá, eddig ábrándokat kergettem. Próbáld meg, fiatal is vagy még. És a remény hal meg utoljára!

16/L.

2009. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én nem vagyok duci, jó alakom van szép arcom, önbizalmam is van, de mégsincs senkim jó ideje...van ez így, majd ha akar úgyis eljön a szerelem, nem tudsz előle elbújni:D annál rosszabb, minél jobban akatod! Hidd el megvan mindenkinek a maga párja!
2009. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ki az a majom, aki mindenkit lepontoz???? Tuti valami anorexiás tyúk imádó!!!!!!!!!
2009. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

ma 05:28

olvasd el a kérdést ..rájössz ;)

ma 09:04

próbálok nem foglalkozni az ilyen kijelentésekkel..néha azért nem megy :)

ma 09:18

köszönöm az őszinte válaszodat:)

csak azok szemébe vagyok dagadt dög akik irigykednek a barátaimra :))

Fiú haverjaim szeretnek velem mutatkozni..:D.sőt a fiúkkal néha jobban kijövök mint a lányokkal..sőt nem csak néha..mindig ..egyszem lányzó bnőm van <3:)

ma 09:34

nem...nem úgy értettem..:D

anyukám csinos,vékony :)

én pedig betegség miatt híztam el...de ezt sokan nem tudják :)

ma 09:44

sokan szépnek tartanak..és télleg sok pénzem megy el a külsőm érdekében de nem bánom..megéri :):D

ma 11:02

nemtudom hogy most neked az olvasás nem megy vagy a szövegértés :D

idézném magam :D "éppen dolgozok a külsőmön..és év vége óta nem kevés a változás"

aztmondtam hogy hozzászoktam az msn nyelvhez és nem azt hogy egész nap gép előtt ülök ;)

ma 17:37

"annál rosszabb, minél jobban akatod!"

tudom.megtapasztaltam :D...tavaly a tanulással akartam foglalkozni és pasi lett a vége..gyönyörű fél év a város eggyik leghelyesebb srácával :D

egyébként most megyek 8.ba..és sokat mozgok meg nem szándékosan de egy nap nagyon keveset eszek..mert meleg van..ilyenkor inkább iszok mint eszek..meg háát lusta is vagyok megcsinálni magamnak..inkább kint ülök az erkélyen 30 percet minthogy ugyanennyit szenvedjek a szendviccsel (tudom nem ennyi ideig tart..de nállam igen..mire télleg eldöntöm hogy mit akarok enni és próbálok vigyázni hogy épségbe elkészüljön a szendvicsem addigra 30 perc ugy elrepül..utánna meg rájövök hogy nemis vagyok éhes):/:D

egyébként ömbizalmamból nincs hiány..nagyon egoista vagyok :D

köszönöm mindenki válaszát:)

és nem én pontoztam le senkit..mindenkinek zöld kezecskét adtam de mindegy :)))

2009. aug. 23. 18:15
 19/19 anonim ***** válasza:
sztem 13 évesen még várj 1 kicsit, ne légy elkeseredve,h nincs pasid!a korodbeli fiuk ált még éretlenek!szal várj még kcisit és biztos lesz barátod(pasid)!!am meg többen szeretik a "ducibb"lányokat és ha vki szeret vkit akkor nem érdekli:) szal nincs semi késve lesz párod idővel aki szeretni fog de mint montam fiatal vagy még! 18/F
2009. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!