Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnának nekem olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnának nekem olyan lányok, akiknek volt tapasztalata a lenti esetben?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalata érdekel, akik párkapcsolatban éltek, de közben volt egy férfi az életükben, aki iránt éreztek valamit és ez kölcsönös volt, bár nem volt kimondva. Ilyenkor hogy viselkedtetek az illetővel?
2012. dec. 18. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Volt ilyen.

Próbáltam utálni az illetőt, elnyomni az érzéseim iránta, a barátomat pedig szeretni. Egy ideig elhittem amiket összehazudtam magamnak, utána pofonként szembesültem azzal, hogy a másik fiút szeretem még mindig legbelül.

Tanulság: Ha valaki iránt érzel valamit, akkor vagy vele jöjj össze, vagy senkivel, ameddig nem találsz olyat, akit úgy tudsz szeretni, hogy elfeledteti ezt a bizonyos embert!

2012. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig tartott ez az önmagad becsapása? Mi történt, amikor ráébredtél a valóságra?
2012. dec. 18. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Önmagam becsapása... Több, mint fél évig tartott. Úgy világosodtam meg, hogy találkoztam újra az illetővel, akit legbelül szerettem, és letagadhatatlanul előjöttek belőlem az eltemetett érzések (a barátommal ekkor már nem voltam együtt, de ez lényegtelen részlet, mert akkor is így lett volna, ha még együtt vagyunk).
2012. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pont olyan időszakban jött egy ilyen férfi az életembe, amikor a barátom teljes mértékben elhanyagolt, és bárhogy kértem, nem változtatott semmin...

Az a másik srác viszont pont olyan volt már első pillanattól, aki kell nekem, ilyen beszélgetésben még soha nem volt részem, mint vele. Együtt töltöttünk a megismerkedésünkkor nagyjából 14-15 órát kettesben, és végig csak beszélgettünk... hát, innentől kezdve csak rá tudtam gondolni folyton. persze próbáltam egy darabig kerülni és rendbehozni a kapcsolatom, de nem ment. Aztán egy idő után minden egyes nap találkoztunk, ez ment másfél hónapon át, utána szakítottam...

Aztán akkor elkezdtünk úgy igazán randizni, ez ment nagyjából egy hónapig, és utána összejöttünk, és ő tényleg olyan srác, aki maximálisan illik hozzám és mindent megtesz értem.

21L

2012. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Tanulság: Ha valaki iránt érzel valamit, akkor vagy vele jöjj össze, vagy senkivel, ameddig nem találsz olyat, akit úgy tudsz szeretni, hogy elfeledteti ezt a bizonyos embert!"


Ezt a leckét én is megtanultam egy életre.

2012. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Közös baráti társaságban fordult elő, feltűnő volt, hogy én sem vittem a barátomat közös eseményekre meg ő sem a barátnőjét... Sosem történt köztünk semmi, de én nagyon szerelmes voltam belé, róla nem tudom, de az biztos hogy kölcsönös volt a vonzalom... Egy idő után szakítottam a barátommal, mert egyszerűen nem bírtam vele lenni és hitegetni magam.
2012. dec. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szintén ebben a cipőben járok, már majdnem 2 éve és sehogy sem múlik. Kilépni a mostani kapcsolatból elég nehéz és bonyolult lenne (gyerekek is vannak).

Szóval nem vagy egyedül az érzéssel, bár gondolom ez nem vigasztal.

2012. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!