Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » újrakezdés? Vannak itt olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

újrakezdés? Vannak itt olyanok akik újrakezdték a volt párjukkal? Van valakinek tanácsa vagy saját tapasztalata?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakított velem a párom,azóta is szoktunk beszélgetni és hamarosan találkozunk,együtt megyünk majd a karácsonyi vásárra.Igaz hogy nem került szóba az újrakezdés de még neki sincs új párja,és a szakítás neki is fájdalmas volt,ő is sírt...

Lehet még nála esélyem?Van itt olyan akinek már sikerült újrakezdenie?

19/L



2012. dec. 8. 18:24
 1/6 Gyakori Ferenc ***** válasza:
miért szakítottatok?
2012. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2 oka is volt.

Kezdte úgy érezni hogy több a megszokás mint a szerelem,a másik pedig mert úgy gondolja hogy nem találom meg az egyensúlyt.Egy ideig nem szóltam neki ha valami zavart(annyit voltunk a haverjaival hogy max 5-6órát voltunk kettesben hetente én meg messze lakok és nem a haverjai miatt utazgattam),de végül addig mondta hogy szóljak hogy valami bánt hogy már nem tartottam magamban a dolgokat,csak a dolgok max 1-2hétig változtak utána megint nem nézte hogy én miatta utazok nem a haverjaiért,később meg így az lett a baja hogy mindenért szólok és azt hogy kettesben akarok vele maradni úgy értelmezte hogy nem vagyok képes szocializálódni:/

Amikor vége lett megbeszéltük hogy helyre lehetne hozni de azt mondta hogy fél tőle hogy akkor megint pár hónap boldogság és utána megint jönnek a gondok...Csak nem tudom hogy mennyi igaz belőle.

2012. dec. 8. 19:09
 3/6 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Ismerős a helyzet, én a helyedben nem kezdeném újra. Ez valamiért nálatok nem működik, és ami nem működik, azt sajnos nem szabad erőltetni. Sokszor kezdtem már újra kapcsolatokat, mind megbántam 1től 1ig. Ne az esélyeket keresd, mert ott már rég gondok vannak. És ha valahol gondok voltak/vannak, ott lesznek is.
2012. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért szeretném újrakezdeni mert még egyikünk részéről sem teljesen lezáratlan az ügy,ezt nem csak úgy mondom,azóta is szoktunk beszélgetni,jövőhéten együtt megyünk majd a karácsonyi vásárra,és szerintem ha elmúltak volna az érzései nem sírt volna amikor vége lett...

Azt mondta hogy nincs köze hozzá de a haverjai már jó ideje próbálták elérni hogy vita legyen köztünk és áskálódtak ellenem,csak azért mert szerintük nem bulizott mellettem eleget és kevesebbet kötött a piára...

2012. dec. 8. 22:58
 5/6 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Na ez azért probléma, ha haverjai beleszólnak. Én úgy vagyok vele (és ez csak az én véleményem), ha a haverok és/vagy a véleményük miatt képes szakítani veled, ott valami nem teljesen 100as. Nézd, próbáljátok meg, de ha újra jelentkeznek a problémák, vagy bármi gond folytatódik, akkor annak nincs túl nagy jövője. Én alapból nem vagyok az újrakezdés híve. De persze ki tudja, kivétel mindig van, sok sikert nektek. Haverok véleményére meg tenni rá, én egy 2éves párkapcsolatom miatt lemondtam mindenről/mindenkiről, mégis ottvannak a régi barátaim. Na ők barátok. Ők sose mondták 1 szóval se, hogy hagyjam ott, mert nem járok velük sehova. Persze nem esett jól se nekik, se nekem, de mellettem maradtak és vannak is.
2012. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a haverdolgot megoldottuk,újra együtt vagyunk egy ideje és már minden tökéletes:)
2013. máj. 5. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!