Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám egy lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám egy lánynak a fülébe ültetni a bogarat, hogy szakítson a barátjával? Persze óvatosan, feltűnés nélkül!

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolod amiatt szakítana?..ugyan
2009. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez nem lenne szép dolog...! Te mit szólnál hozzá, ha lenne barátnőd, és valaki szét akarna titeket választani???

Gondolom nem örülnél! Egyébként az univerzum kiegyenlítődik! Amit teszel másokkal, te is azt kapod vissza...! Ne csinálj ilyet...!:(

Majd ha úgy gondolja, szakít vele! De egyébként nem hiszem, hogy ezzel el lehetne érni, hogy szakítsanak, hacsak sz@r a kapcsolatuk és rossz a kommunikácó köztük, akkor lehet bejön..., de azért nem kéne...!

2009. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Az előttem lévő nagyon jó mondja :) Az univerzum , vagyis a karma törvénye kiegyenlít. És te örülnél annak, ha ezt csinálnák veled amikor összejössz a lánnyal ? Amúgy szerintem meg ha szereti a barátját ,nem fog egy hülye miatt szakítani, sőt lehet a barátja még ad neked egy kis "útravalót" is :)
2009. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
te nagy szemétláda lehetsz barátom. Van több ezer szabad csaj az országban és te tönkretennél egy működő kapcsolatot?. Köcsög.
2009. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Önző vagy. De mint a rohadt élet. Amúgy ha nincs semmi baj a kapcsolatukkal, akkor úgyis megbeszélik és kiderül, hogy csak kevertél. Annyit érsz el vele, hogy a srác majd jól megver. ( Remélem.)
2009. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miattad úgysem fog vele szakítani. Jobb, han em is mesterkedsz, mert csak lejáratod magad.
2009. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
sztem ha te mindig ottvagy, te mindig meghallgatod, kedves vagy velem, bókolsz neki, az ellentéte vagy a pasijának azokban a dolgokban amiket a lány nemszeret, akkor előbbutóbb nálad fogja végezni. csak tedd oda magadat.
2009. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

JÉZUSOM! annyi lány szaladgál az utcán, miért ő kell neked? Jó, én is szeretnék megszerezni egy lányt, de ő foglalt, ezért nem mászok rá, SŐT! még segítek neki abba, hogy boldog legyen a pasijával (mert tudom, hogy fordítva ő is megtenné értem!)

Különben is, azt szeretnéd, hogy boxzsáknak használjanak? És a lány akar téged egyáltalán?

Keress egy másik csajt!

2009. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!