Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6éve lakok a párommal, Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6éve lakok a párommal, Eddig a barátommal és az anyósommal laktunk együtt, de én külön szerettem volna menni, a párom pedig maradni akart, azzal a kifogással, övé lesz a ház. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tavaly volt az eljegyzés, azt hittem akkor más lesz, de nem lett! én 3 hónapja eljöttem albérletbe kevesebbet találkozunk, neki ez kevés de nem költözne külön.A Barátom is sok mindenbe próbál beleszólni:barátnők, egy a munkahelyünk is ott is megszabja kivel beszélhetek, az is baj ha az öcsémmel megyek vásárolni havonta 2-szer!én szakítani szeretnék, de nem tudom mit hoz ki belőle, mert hirtelen haragú!

2012. dec. 18. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
és hozzámentél volna egy hirtelen haragú kisajátítóhoz? szép lassan adagold be neki a szakítás dolgot. reméljük ne fog megütni, az már mindennek a teteje...vagy a legalja?
2012. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 millia válasza:

Hát nehéz helyzet, értem a szitut..

hasonló helyzetben vagyok csak egy másik szemszögből.

a barátnőm most nemrég tudott elszakadni a már rég elhidegült "hirtelen haragú" barátjától..

és persze zaklatja..

egy izomagyu agyatlan gorilla :(

de most a fejlentéstől valamennyire beijedt, de sajnos a harc folytatódik, úgy érzem :(

annyit tudok tanácsolni szerez magad mögé barátokat, akik meg tudnak védeni és félemlíteni az illetőt ha baszaxik ..

ha más nem megy ha zaklat,rendőrség!

de ne hagyd magad az elnyomásnak!

2012. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!