Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már fél éve vagyunk együtt, sajnos nehezen indult a kapcsolatunk, nehezen tudtam megszeretni, de már nagyon nagyon szeretem. Lent?

Figyelt kérdés
Az 1-2. hónapban távol voltunk egymástól és én megcsaltam őt, de nem mondtam el neki. Nagyon lelkiismeretfurdallásom van azóta, mindent tud rólam, csak ezt nem. Ti elmondanátok?

2012. dec. 1. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted, ne tudja meg. Ha én megtudnám, hogy megcsalt az asszony, fel is út, le is út...
2012. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, mert úgyis kifog derülni és akkor lesz az ajaj. Ha megbocsátja akkor sokkal jobban megkönnyebbülsz. Igaz benne a kockázat, de vállald is amit tettél. Legyél vele őszínte és valld be neki és mond el neki, hogy nagyon bánod. Százszor jobban adják ki azoknak az útját akik hátulról támadták hátba. Én biztos elmondanám akár ki mit mond.
2012. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

Amugy ne mond el neki, fölösleges.

2012. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem én nem tudnám magamban tartani
2013. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2013. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!