Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nyáron táborban jobban össze ismerkedtem 1 lánnyal ő is kedvel engem meg én is nagyon őt.Moziba járunk koncertekre vittem engedi hogy átöleljem simogassam de mégis azt mondja hogy majd később... Én meg félek attól hogy az iskola elkezdődik és nem is fogom érdekelni... új pasik meg...

Mit csináljak.


2009. aug. 23. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lánynak te vagy az első fiú az életében. Hány éves ő és mennyi vagy te?

Vagy lehet, hogy szégyenlős? Ha tényleg érdekled, akkor idővel majd megbátorodik.

Sok sikert!

2009. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16/L ö én meg 20/F
2009. aug. 23. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy azért ilyen kis félénk, mert nem akarja a szüzességét odaadni, és azért mondja, hogy "majd később":)

Szerintem csak légy türelmes:) és örülj neki, hogy találkoztál egy ilyen csajjal!:)

2009. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, ritka az ilyen csaj, becsüld meg, légy türelemmel
2009. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat... csak félek ha elkerül középsuliba akkor nem fog :S
2009. aug. 23. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor majd, sűrűbben találkozz vele, ha nem megoldható ott a jóöreg MSN néni és Skype bácsi :)
2009. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!