Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Az egyik fél több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Az egyik fél több testi kontaktusra vágyik mint a másik. Lehet e ez így hosszútávon jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én vagyok a férfi, nekem szükségem volna többre. Párom nem az a "bas*ós" fajta, én annál inkább! Meglátok egy labdát és máris azon jár az eszem. Havi 2-3 akciónk van ami nekem 2 napra lenne elég. Ha van itt olyan nő aki hasonló cipőbe jár/t mint a párom írjátok le hogyan jutottatok túl ezen, ha egyáltalán túljutottatok.

2012. dec. 19. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nos...mi amikor anno összejöttük a páromnak is ekkora igénye volt mint neked...Az elején ez még ment is amíg nem kezedtem el a fog.gátlót...(2 évre rá h összejöttünk)...aztán a bogyó szép lassan kinyírta a libidómat és elküldte melegebb éghajlatra...így az együtt létek (anno heti 5-6-7 alkalom) szép lassan elkezdett fogyatkozni...először X hónapig heti 2-3-4...majd 1-2 heti 1-2 és így tovább...a libidócsökkenés mellé jött az is hogy elkezdett fájni minden aktus eleje...mivel ez negatív "élmény" volt így sajnos mégjobban csökkent a dolog...ciki nem ciki nem tudom hány hetente van 1-2...a párommal ezt már többször átbeszéltük, abba akartam hagyni a bogyót hogy hátha javul a helyzet s mert tudom az igényeit de nem engedi...azt mondta hogy én ilyennel ne foglalkozzak, neki az az első hogy nekem jó legyen (menzesz miatt szedem a bogyót mert másképp végem)...és mindettől függetlenül még ennyi év után is imád a párom. De ettől függetlenül nem vagyok nyugodt...hiába mondja azt hogy nincs gond...:(:(
2012. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem jutottunk túl rajta..belementem a több alkalomba,hogy ne hagyjon el,de már csak kényszernek éreztem onnantól..nemélveztem már annyira sem mint előtte..végül szakítottunk..utólag végig gondolva találhattunk volna kompromisszimut,de meg sem próbáltuk..:-(
2012. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első! a mi esetünk kísértetiesen hasonlít a tiédre én is azt vettem észre, hogy a gyógyszer miatt van. :S
2012. dec. 19. 15:07
 4/15 A kérdező kommentje:
Fel a fejjel csajok, saját példámból mondom, a férfiak türelmesek várni fognak rátok. De míg a probléma nincs megoldva az probléma marad.
2012. dec. 19. 15:09
 5/15 anonim ***** válasza:
első vagyok...a gyógyszer sajnos nagyon nagy szerepet játszik ebben...én direkt emiatt vissza is mentem a nődokihoz hogy lehetséges e és megerősítette...az évek folyamán szószerint 5 fajta bogyót is kipróbáltam hogy hátha de semmi...:/ Hatalmas szerencsém van hogy a barátom ilyen téren és ennyire megértő...szerintem már már kidobott volna emiatt...
2012. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*más
2012. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nálad ez a kedvtelenség hogy mutatkozik meg ? Egyszerűen nem jut eszedbe hogy szerelmeskedjetek ? vagy ha oda juttok akkor húzod halasztod ? Vagy hogy képzeljem el ?
2012. dec. 19. 15:30
 8/15 anonim ***** válasza:
hát én nem igazán szoktam kezdeményezni...sőt...mondhatni hogy az utóbbi időbe én nem léptem ilyen téren...ha Ő közeledik megszoktam mondani hogy most ne mert abszolut nem érzem hogy kívánnám a dolgot vagy valami...de olyan is van hogy szokott utalgatni rá poénosan a telóban vagy napközbe személyesen és én ilyenkor poénosan rávágom hogy "na azt nem hiszem" vagy hasonló persze nevetve és Ő ilyenkor veszi a lapot...de egyszerűen mindig olyan rosszul érzem magam minden elutasítás után hogy ezt elmondani nem tudom...de még mindig "jobb" mintha kényszerből mennék neki a dolognak...félreértés ne essék Ő nem kényszerít!!! Úgy értem hogy "megsajnálom" Őt és úgy belemegyek hogy nincs hozzá kedvem...
2012. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Értem, nálunk egyenlőre úgy van hogy jó madj.. aztán sajnos ellett felejtve meg sajnos már késő van meg ilyen oltós dumák. De nem tudom mi lenne jobb, ha kimondaná h nincs kedve, vagy ez az oltogatás.. talán ha kimondaná akkor jobban tudatosulna bennem és ilyenkor a hirtelen indulatból biztos otthagynám. Nálatok is így kedzdődött, hogy eleinte mellébeszéltél és utána mondtad meg nem érzed meg úgy hogy menne ?
2012. dec. 19. 15:40
 10/15 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdődött akkor "genyo" módon csak halogattam mert nem tudtam mire vélni...nekem is furcsa volt a dolog, hisz én is olyan voltam mint Ő...bárhol bármikor akárhányszor...és aztán elkezdtem gyanakodni a bogyóra...és ezt akkor meg is beszéltem vele és megértette és eszébe se jutott hogy ilyen miatt elhagyjon...szerencsére felnőtt gondolkodása van és tisztába van Ő is az ilyenekkel.

Lehet a barátnőd fél bevallani hogy mi a szitu...vagy éppenséggel nem is sejti hogy a bogyó áll/állhat emögött...szerintem ülj le vele beszélni, kérdezz rá...sőt akár az én esetemet és hozd fel neki "lehetséges bizonyítéknak" :)

2012. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!