Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gaz ha a volt pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gaz ha a volt pasim legjobb baratjaval osszejovok? Ugy nemsokara a szakitasunk utan?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
nem gáz, sok ilyen van, de ők búcsút inthetnek a barátságuknak ha az ex megtudja plusz gondolj belemilyen fasza lesz vele egy társaságba járni...
2009. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hehe, Erre annyit tudok mondani hogy:

1. Lehetséges válasz:Szakítottatok közeledsz a haver felé,

a haver a barátjának érzett tiszteletböl nem válalja.

2.Lehetséges válasz:Szakítottatok közeledsz a haver felé,

összejön.Pasid kiborul.Szarrá veri haverját.

3.Lehetséges válasz:Szakítottatok közeledsz a haver felé,

összejön.Pasid megtudja de elfogadja.

4.Lehetséges válasz:Szakítottatok közeledsz a haver felé,

le se bagóz.

5.Lehetséges válasz:Szakítottatok közeledsz a haver felé,

az ex-ed nek elmondja és meg szivat kifiléz és egyéb :)



Lenne még pár de ennyit mondok én szurkolok hogy a 3. jöjjön be :)

16/F

Ez van Szprályt!

2009. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de tényleg nem biztos, hogy ugyanúgy megmarad a barátságuk.

Amúgy az is fontos, hogy mennyire volt komoly, és mennyi ideig tartott a pasiddal a kapcsolatotok. Meg az is, hogy ki szakított kivel.

Én is voltam már így, de végül nem jöttem össze a sráccal - bár nagyon szerettem volna...

Ismerek olyat, akivel ez megtörtént, és az expasija meg a haverja közötti barátság ugyanúgy megmaradt, sőt... az expasija mondta a haverjának, hogy jöjjön össze vele.:D:D Úgyhogy minden ember másképp fogadja a hírt... lehethogy minden ok lesz, de lehethogy minden szaar.

Az biztos, hogy nem gáz, mert ha két ember szereti egymást, akkor az ne legyen akadály, hogy az előző pasija a haverja volt.

2009. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

13:48 vagyok

a 3.iknak igaza van :)

2009. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tuti nem lesz már olyan a barátságuk, mint volt.

Te mit szólnál hozzá, ha szétmentek a barátoddal, aztán szakítás után a LEGJOBB barátnőd összejönne a sráccal???


a kérdésre válaszolva: Gáz.Miért is? Mert ez olyan dolog, hogy az exed legjobb barátját mintha arra kérnéd, hogy válasszon közted, és a legjobb barátja közt.


17/F

Menyus

2009. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia igazán szereted te azt a barátod??

És mégis mennyi idő telt el a szakítás óta? válaszolj.

Figyi nem gáz énis ígyvagyok most.

Az exxemmel 4 hónapig voltunk együtt.(nem müködtek jól a dolgok). Rá 6.hónapra én már a legjobb barátjával együtt voltam. (Már 10 éve a legjobb barátok). aug.24.-én lesz a 9. hónap h együtt vagyunk.. És szerintem az exednek ezt elkéne fogadnia. Az enyém is elfogadta jóba vagyunk. Járunk buliznii együtt .. meg a pasimmal is minden úgyanugy van velük mint volt

2009. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is összejöttem pár hónappal a szakítás után az exem legjobb barátjával. Rájöttem, hogy mindig is bele voltam esve. Az exem miután megtudta, kiborult, azt mondta a barátjának, hogy ő vett el tőle és azóta egymáshoz sem szólnak. Nehéz helyzet..én még egyszer már nem vágnék bele ilyesmibe..visszagondolva, én is rendkívül kiborultam volna, ha a volt pasim, akit még szeretek, hirtelen összejött volna a legjobb barátnőmmel.
2009. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Gáz.
2009. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az. Nem tilthatja el előled egy életre a szerelmed.
2009. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nagy gáz.én nem vállalnám be a többi ismerős előtt, szülők előtt.... stb. Menne a duma, tök kínos, de csak 3 napig, egy idő után senki nem foglalkozna veletek.
2012. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!