Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan vallanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan vallanátok szerelmet egy fiúnak? Fiúk! Hogy szeretnétek, hogy egy lány szerelmet valljon nektek?

Figyelt kérdés
Nem számít ha nem viszonozzátok, de hogy érdemes ezt csinálni a fiúknál???

#szerelmi vallomás #pozitív hatásúan
2012. dec. 19. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
ez már rossz én fiu vagyok de akkoris ne egy lány pitizzen :D dik ne legyél elmebeteg Barney Stinson voltam pacsi
2012. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dik, szerintem se valljon szerelmet egy lány.
2012. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na, ha a szerlmi vallomás pitizés, akkor már mindegy, ki csinálja...


Nem igazán számít, mit mondana, inkább hogyan. Legyen valami meghitt hangulat, és csupán legyen őszinte a lány.

2012. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én megírtam neki fb-n mert nem tudtam vele találkozni :S de be vállt és azóta történtek köztünk dolgok (remélem még fognak is) :DD de nem azt mondtam h szerelmes vok beléd járunk? ha nem csak elmondtam h folyton a fejemben van és ha mást ölelget rám jön egy picit a féltékenység :) cukinak találta (szerintem xd ) 14/L
2012. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát,nálam annyi volt,hogy írogattunk facen, akkor még nem volt semmi,aztán együtt buliztunk,és puszit adtam neki,csak az arcára.Ez azért volt könnyebb,mert be voltunk csiccsentve .Utána folytatódtak az események. Másfél éve járunk :D
2012. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy! Olyat mondok neki, amiről tudja, hogy vele akarok menni valahová egyértelműen. Már csak randihelyzetet kell teremtenie.... már ha akar. Ennyi a dolga.
2012. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy csináld azt amit 20:17 vagy mikor kettesben vagytok csókold meg, másképp nem vesz komolyan.Lehet hogy így meg is tetszel neki.
2012. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!