Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Fiúk, lányok! Ti, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Fiúk, lányok! Ti, hogyan vallanátok szerelmet egy fiúnak, úgy, hogy az ne legyen nyomulós, legyen tapintatos, kedves meg minden ami egy fiúnak kell?!? Ti hogyan csinálnátok? Mit mondanátok?

Figyelt kérdés
Eddigi viszonyunk: Jóba vagyunk, és szerintem én is egy kicsit bejövök neki de nem hajlandó kezdeményezni és ezt unom már. Szóval. hogy csinálnátok???

2012. dec. 19. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogyan teszed vagy mondod a végeredmény ugyanaz.
2012. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kellő pillanatban adsz egy puszit az ajkaira.
2012. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1.! Nem értek eggyet mert egy gondatlan elszólás vagy olyan helyzet ami nem tetszik neki elég sok mindent tönkre tehet!

Kedves 2.! Azért azt nem akarom... a csókod majd kezdi ő, egyenlőre csak azt szeretném, hogy tudja szeretem...aztán majd csak azután jöjjön a többi, mert nem is biztos, hogy ő is viszont szeret...

2012. dec. 19. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert fiú vagyok és hetero.
2012. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te még tini vagy. Így más, akkor célozgass, beszélj vele a szerelemről, pillogj rá szépen és játszadozzatok el az asztrál vibrálással a levegőben ami kettőtök között van ilyen korban. :)
2012. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ide vezet ha TV-n meg magazinon nőssz fel... praktikázás... trükközés...


Miért nem lehet EGYENESEN, NYÍLTAN?

Ha azt rossz néven veszi, ha emiatt megutál, kigúnyol vagy bármi ilyen hülyeség, akkor úgyis egy pöcš, akivel jobb hogy nem lett semmi.


De szerelmes vagy valakibe, ezt őszintén megbeszéled vele, mit lehet ezzel elrontani?


(Az már csak apró megjegyzés, hogy ez a kérdés már több ezerszer volt ugyanilyen formában itt GYK-n, 10 másodperc sincs rákeresni és máris válogathatsz tonnaszámra tanácsokból, mivel SEMMI extra konkrétumot nem írtál ami egyedivé tenné a te esetedet a többi itt már feltett ezertől.)

2012. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hááát....a célozgatást már próbáltam de valahogy nem jön össze...
2012. dec. 19. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem készítsd fel rá,hogy szeretnél komolyan beszélni vele valamiről.Kérdezd meg ,hogy mi a véleménye arról,hogy számodra ő több mint haver,és nem bánnád ha ő is viszont érezne.Mond el neki,hogy nagyon kedveled és szeretsz vele lenni.Ha nagyon meglepődik a kérdéseden,akkor mond meg neki,hogy nem kell azonnal válaszolnia,gondolja át és adjon választ neked.De az nagyon fontos,hogy türelmes legyél.
2012. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi;) Asszem fél év az elég türelmi idő mondjuk:D
2012. dec. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!