Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat japán nőkkel?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem olyanok érdekelnek, hogy szőrös-e nekik odalent, vagy, hogy szexelnek-e polipokkal meg ilyesmik.

Londonban élek, és pár hónapja megismerkedtem egy japán lánnyal. Megkedveltem és tetszik is. Bár meglepett mikor kiderült, hogy 27 éves (én 21), de ez sem a viselkedésén, sem a külsején nem látszik. Egy szép, 18 év körüli távolkeleti lány - ezt gondoltam mikor megláttam.

Keressük egymás társaságát, elég sokat találkozunk. Eleinte csak parkokba, könyvtárba, karácsonyi vásárra meg ilyesmi helyekre mentünk el ketten, de aztán nemrég áthívtam magamhoz DVD-zni. Itt aztán eléggé félreérthető dolgokat produkált. Miközben beszélgettünk elkezdett játszani a hajával (csavargatta egy tincsét), közben a szemembe nézett, aztán utána ledőlt a kanapéra és megjegyezte, hogy kényelmes. Én lefeküdtem mellé, elég közel voltunk egymáshoz. Aztán ebben a pózban folytattuk a beszélgetést. Kint ment le a nap, kezdett sötét lenni, és mi csak egymás mellett feküdve beszélgettünk és néztük egymást. Tök meghitt meg romantikus volt az egész, viszont én nem tudom, hogy mit gondoljak. Mondjuk egy magyar vagy angol lánynál tudnám, hogy tetszem neki és többet szeretne barátságnál, de ő egy nagy kérdőjel számomra. Tudom a japánokról, hogy nagyon fontos nekik az udvariasság és a másik tisztelete, vagy legalábbis ezek látszatának fenntartása. Azt is tudom, hogy náluk a mosoly nagy részét teszi ki ennek az egész udvariasság dolognak. Ez a lány rengeteget mosolyog, minden apróságra van egy kedves szava. Aranyos, visszahúzódó, szerény. Legalábbis én ilyennek látom, de fogalmam sincs, hogy ezeknek mennyi része formaság és udvariasság, illetve mennyi része önmaga. Nagyon tetszenének ezek a tulajdonságok, de csak akkor, ha az ő egyénisége van mögötte, és nem pedig csak tapintatosság meg az, hogy a kedvemben járjon. Nem szokásom általánosítani, de nem tudom, hogy mennyire vegyem komolyan ezt a kulturális és korkülönbséget.

Nem akarom csak úgy megdugni. Ki szeretném puhatolni, hogy mégis hogyan áll hozzám, és annak megfelelően közelednék felé, mert én nyitott lennék rá, hogy idővel legyen köztünk valami több.

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2012. dec. 19. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha a metakommunikációban vannak is különbségek, az egyértelmű beszédet minden kultúrában megértik. Én ismerek japánokat, és elég őszinték, szóval egy őszinte beszélgetés nem árthat.
2012. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!