Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha veszekedés után ezt csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veszekedés után ezt csinálná, mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Igazából nem is veszekedés, hanem ok nélküli bunkózás. Ő flegmán viselkedik velem, meg ellenségeskedően, én pedig még akkor is kedves vagyok vele és próbálok megértő is lenni. Ő végig bunkó.

Majd mondom neki, hogy átmegyek egy haveromhoz filmezni, amire szintén bunkón, illetve "semmilyenen" reagál. Nyilván nekem marhára rosszul esik az egész mert nem csináltam semmi sőt még ezek ellenére is kedves voltam.

Majd háromnegyed óra elteltével küld egy sms-t, ír két szivecskét.

Ti megharagudnátok még jobban, vagy jól esne, vagy hogyan reagálnátok?


2012. dec. 19. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos én vagyok már fáradt, de... mi van??
2012. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mi nem volt érthető? bocs, én is fáradt vagyok már.
2012. dec. 19. 20:56
 3/12 A kérdező kommentje:
meg feldúlt is.
2012. dec. 19. 20:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Pl. te lány vagy vagy fiú?

És ki bunkó? Anyád, apád, barátnőd, ágyasod?

Tulajdonképpen csak a lényeg fele maradt ki, hogy kikről van szó.

2012. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nyilván egy párról van szó....

én vagyok a fiú ő a lány.

én 23 ő 22

2012. dec. 19. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért nyilván?

Mindegy.

Bizonyára menstruál a hölgy. Ha nem, akkor döntsd el, hogy akarsz-e magad mellé egy ilyen kiszámíthatatan durcis hisztérikát.

2012. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mikor menstruálok vagyok csak ilyen általában... de nekem van annyi bőr a képemen, hogy nem üzenetben kérek bocsánatot, hanem szemtől szemben (bár ez nem is bocsánat kérés)
2012. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
egyébként menstruál. :D de ilyenkor ez normális, ha így viselkedik? miért kell ilyenkor így megváltozni?
2012. dec. 19. 21:15
 9/12 A kérdező kommentje:
nem tud szemtől szemben bocsánatot kérni jelenleg mert nem egy városban tartózkodunk.
2012. dec. 19. 21:16
 10/12 Quorra ***** válasza:

Mensikor az agyunkra megy a sok hülye hormon, azért hisztizünk.

Üdv, egy Nő.

2012. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!