Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől tart ennyire...

Szerintetek mitől tart ennyire a nővérem?

Figyelt kérdés

A nővérem egy alapjába véve harcias, parancsolgatós típusú csaj aki elég verekedős is, és ráadásul elég nagydarab. Mindig megvédi magát akár szóban akár tettben. Mivel Pesten dolgozik ketten a barátnőjével béreltek egy lakást, de a barátnője munkahelyváltás miatt máshova költözött, úgy kb 3 hónapja van egy másik csaj (új albérlő) akivel együtt lakik, őt én is csak most láttam először, mert valamiért fel kellett mennem a nővéremhez Pestre(igaz félcigány a csaj, de rendes és tiszta, látszik hogy nem a putris fajtából való), de ez a csaj úgy dirigált a nővéremnek, és olyan hangnemben hogy az valami borzadály volt, a nővéremnek meg csak vörösödött a feje de megcsinálta amit a csaj mondott neki. Igaz ez a csaj is van akkora mint a nővérem, de ez a nővéremnek nem szokott gondot okozni!:)))

És még sosem láttam, hogy valaki parancsolgatni mert volna neki. Szerinted mért hagyja ennek a csajnak hogy így utasítgassa, dirigáljon neki?

Nem is hittem volna el ha nem a két szememmel látom, amikor a másik csaj megkajált akkor megparancsolta "szó szerint" a nővéremnek hogy mosogasson el,erre a nővérem azt mondta neki, hogy majd később, a másik csaj meg közölte vele hogy most azonnal, a nővérem meg felállt és elkezdett mosogatni! Ha ezt más mondta volna biztos simán kiröhögöm.



2012. dec. 19. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
miért nem kérdeztél rá a tesódtól?
2012. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert láttam, hogy kínosan érzete magát, és legszívesebben megtépte volna azt a csajt.
2012. dec. 19. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy albérlő társam,így a saját tapasztalatom az,hogy szerintem anyagi oldala van ennek a dolognak,nem tudná fizetni egyedül a költségeket,segítséget nem mer kérni,mert azt lehet,hogy kudarcnak éli meg.

A másik,hogy hiába h fél c..i..g..ó azért a vérében van a dolog,lehet nem mer keresni másikat helyette,mert a kiköltözésnél vagy addig problémák adódhatnak belőle,hogy neki mennie kell.

2012. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Éppen harmadszor írod ki. A "kultúra és közösség" topikban kapott válaszok nem tetszettek?
2012. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Erre nem lehet egyértelmű választ adni. Szerintem a nővéred sem tudna. Én is nagyszájú vagyok, sosem hagytam magam (sem másokat), mégis amint albérletbe költöztem egy másik nagyszájú lánnyal, kb. ugyanez történt. Három évig laktunk együtt, de kellett legalább két év, mire én is vissza mertem válaszolni ezt-azt... Ma sem tudom, miért :) Soha senkivel szemben nem voltam ilyen, az én öcsém is értetlenkedve figyelte a dolgot. Szóval... tényleg nincs rá magyarázat.
2012. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!