Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hiszi el hogy szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszi el hogy szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van már lassan fél éve egy barátom, nagyon szeretem,(napi 100000X elmondom neki) viszont az utóbbi idöben volt egy két veszekedés, kavarás, ilyesmi, persze mind az én javamra(szóval én voltam a rosz) persze ezekböl nemsok igaz dolog volt. bizonytalan, nem hiszi el h tényleg szeretem és csak ö kell nekem, elég féltékeny egy emberre, de nekem az illetö semmit nem jelent, mondtam neki de nem hiszem h megértené... mit tegyek, mit mondjak? nagyon szeretem nem akarom elvesziteni... nemtudom, van ennek igy értelme h ö szine semmiben nem hisz nekem lassan... tényleg, nagyon nem akarom elvesziteni mert abba belehalnék:S

segitsetek léci! :(

16/L


2009. aug. 23. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia nekem is volt egy ilyen kapcsolatom.:S Szal tom,hogy mit érzel. Ilyenkor már az a helyzet ,hogy a pasidat nem nagyon érdekli,hogy te mit is érzel iránta. Hagyd ott nem kellesz neki már. Tom,hogy szar érzés lesz.. de majd elfog múlni. Majd lesz más aki viszont fog szeretni.

Hát most nem irigyellek.

2009. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szegény! Én sem lennék a helyedben. De szerintem nincs semmi értelme már bizonygatnod, hogy mennyire szereted, ha egyszerűen nem hiszi el. Egy kapcsolatban a legfontosabb, a bizalom. Na ha ez mostmár nincs, akkor én a helyedben ott hagynám. Majd lesz idővel más, aki jobb lesz. Tudom így könnyű beszélnem, de ennek meg így tényleg semmi értelme.
2009. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet kissé sértő lesz, de ha kavartál másal miközben jártatok ne csodálkozz!eljátszottad a bizalmát, amit idővel visszanyerhetsz de ez már nem lesz könnyű!ha nem működik akkor beszéljétek meg vagy szakítás:s ez van, előbb kellett volna gondolkodni...
2009. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

dehogy!!! nem kavartam mással, nem csaltam meg... pont ez az, h alánk kavartak, és csak nagyon lassan tudom bizonyitani h nem én voltam a hibás... mert hát az egész rám lett kenve, és konkrétan egy kis r*banc kavar... tudom hogy szeret, mert már rég szakitott volna velem, mert hát minden "ellenem szólt"... de nem tette, inkább ö is a megoldást kereste, sokszor egyszerübb lett volna azt mondani h vége, de nem tette... csak nem mondja mostanság... igazából nem én játszottam el a bizalmát felém, hanem más játszott az én bizalmammal...

most komolyan... ki mit csinálna a kis sz*rkavaróval? legszivesebben nekiesnék egy bézbólütövel, de hát nem vok olyan:S beszéljek vele? vegyem rá h mindenkitöl bocsánatot kérjen? mert nem csak engem ránott ám bele, még 2 embert, mi meg majdnem szakitottunk:S

2009. aug. 24. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok bocsi h félreértettem:)ebben az esetben mond a párodnak , h higgyen neked ha szeret és mással ne foglalkozzon bár sztem már mondtad!én a kavaróból kiverném a sz*rt is!4de ugye ez nem megoldás!! kérd meg h hagyja abba, kérjen bocsánatot, de ugy h a párod is tudjon róla!! amenniyben nem hajlandó elnézést kérni akkor ne foglalkozz vele idővel megunja bár eléggé bosszantó:S a párod meg ha nem bízik benned és jobban hisz egy olyasvalakinek akkor beszéld meg vele h mégis kiben bízik jobban:) sok sikert szorítok:)
2009. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen csak az a baj h olyan lassan derülnek ki itt a dolgok... tegnap megint volt egy uj infó amit szépen felvezettem barátomnak, és szerintem kezdi érteni h kinek kell hinni:) a csajszi nem fogja meguszni, hidd el egy üres kiskanál is elég lenne, mégcsak viz se kéne bele...:@

fog még ö is igy járni, majd én is segitek már az ö párkapcsolatán mert hát van ám barátja... és a saját bajai helyett inkább a mieinken gondolkozik -.-"

áh az a baj h nemtudnék beleronditani... nem menne... nekem is nagyon sz*arul esett ez, senkinek nem kivánnék ien hetet amien az enyém volt mult7en...:(

köszi a választ. am személyesen beszéljek a csajjal v inkább irjak neki üzit? (személyesen lehet hangosra sikerülne:S )

és még 1x kösziiii:)

2009. aug. 24. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
hét ha üzit írnál láthatná a párod is!mondjuk elég ha tud róla h kezdeményezed a konfliktusmegoldást!élőben tisztább!ezt döntsd el te ha nehezedre esik élőben írj üzit:) am sztem se piszkíts be neki, mert ugye azzá válnál te is szal had éljen ahogy akar! sok sikert szorítok!3.voltam
2009. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nemtom számít e vmit de 18/F :D szintén harmadik:D
2009. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!