Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnöm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnöm nem hiszi el hogy igazán szeretem?

Figyelt kérdés
Az elsö eggyüttlét után másnap el kellett mennem dolgozni (soför vagyok sokat vagyok távol) és ö azt hiszi hogy én csak kihasználtam pedig még soha senkit nem szerettem ennyire még ölni és képes lennék érte de ö ezt nem hiszi el mit tegyek?
2010. jún. 8. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán mond el neki hogy még ölni is képes lennél érte annyira szereted!
2010. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Dugd meg még1x
2010. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
tudja hogy ölni is képes lennék érte mondtam neki de nem hiszi el és a 2 válaszoló egy tahó!
2010. jún. 8. 14:38
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló tényleg tahó, de van abban valami, amit mondd. Szóval feküdj le vele még1x, szex után mikor még 1más mellett feküdtök meztelenül, nézz a szemébe és mondd neki, hogy szereted, és hogy mindennél fontosabb számodra.:)

Vagy akár szex közben is mondhatod:)...Én imádom mikor barátom ezt csinálja, valamilyen szinten megnyugszok, és ettől az egész szex átmegy szeretkezésbe. Fontos,hogy nézz a szemébe! Remélem segítettem.

19/L

2010. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy mégis a másodiknak van igaza (rejtett mondandója: "...és hagyd a fenébe")
2010. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

akkor meg hagyd a pics@ba!

Ha már a kapcsolat elején nem bízik meg benned,és nem hisz neked értelme semmi!

2010. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy én egyenlöre nem akarok még1x lefeküdni vele én ugy érzem hogy ha ezt eröltetném tényleg azt hinné hogy kihasználom és amikor a szemébe nézek és azt mondom hogy szeretem ö csak annyit mond:"jó rendben" talán tul érzelmes vagyok de ilyen vagyok legbelül a komor külsö mögött.
2010. jún. 8. 14:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Felcsapok jósnak, oké? Rejtélyes módon nem mentek szét semmi miatt, pedig egyre súlyosabb hülyeségekkel kezd üldözni, míg egyszer csak történik valami igazi tragédia. Persze nem vagyok jós, de ha mégis kiderül, hogy egy percre sikerült, akkor drukkolok, hogy elkerüld a rossz véget.
2010. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és most arra gondolok, h azért van ez, mert nem volt jó a szex veled, és kicsit kiábrándult belőled, talán.


Vagy eddig sem volt beléd szerelmes, csak szeretett és becsült, gondolta megoldás lehet a problémára ha lefekszik veled. De nem így történt. És most keres egy bűnbakot, Téged! Hogy te nem szereted, stb.


Tudom, én is ilyen vtam!

Lehet azt mondani, hogy nincs igazam, meg h bunkó vagyok, mert belegázolok az érzéseidbe..


Vagy érted... az lehet még a pakliban, hogy nem voltál hozzá elég gyengéd, esetleg tud olyan kapcsolatodról, ahol megcsaltad a nőt.. belegondolt,h "hoppá, most lefeküdtem vele, lehet h nem fog már annyira becsülni, és félrelép"

vannak esetleg körülötted más nők is, akik próbálnának elédesgetni tőle. ez elég kedvromboló lehet számára, ha önbizalomhiányos.


bla-bla

2010. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

14:47-es vagyok.

Akkor viszont állítsd válaszút elé. Mondd neki, hogy ez így nincs rendben, hogy már a kapcsolatotok elején nem bízik benned. Döntse el, hogy akar-e veled lenni, és ha igen akkor higgye már el hogy te őszintén szereted.

2010. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!