Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos sosem lesz normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Csak rosszul sikerült kapcsolataim voltak. Mindig túl hamar vége lett, vagy össze se jött. Unom a rohadt bulikat, unom a ribiket, unom a sok felszínes havert, unom a piát, unom a cigit, a vizipipát, és minden egyéb szarságot. Kinőttem ebből, hogy a felszínes örömök és a "szabadság" hajszolása tölti ki az életem. Úgy érzem, ami eddig történt velem egy nagy rakás káosz és értelmetlen felszínes időpocsékolás. Mivel most nőtt be a fejem lágya, borzalmasan érzem magam, semmihez sincs kedvem. Akármibe belefogok, nem köt le, semmihez sincs motivációm, semmi sem érdekel, annyi mindent kipróbáltam a legextrémebb legbrutálisabb dolgokat is, de már minden untat. Ennek az az oka, hogy nagyon nagy szükségem volna egy normális kapcsolatra. Az unalom olyan mértékben eluralkodott rajtam, h már megmozdulni sem birok kábé. Hogy tegyek ez ellen?

2012. dec. 19. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz!
2012. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vicceltem!:D

Honnan tudjuk,hogy lesz vagy nem lesz?

2012. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom: Akkor talál be hozzád egy értékes ember, amikor te is teljesen békében vagy magaddal. Nézhetsz hülyének ezért, de tényleg bevonzza a jó közérzet. Először magadat tedd rendbe, utána meg menni fog magától is.:) sok sikert;)
2012. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Huha! Huha.....!


HONNAN TUDJUK?

2012. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kiégtél, megcsömörlöttél, a "jóból" is megártott a sok. Van, aki pont erre vágyik, a "kiélésre", mert azt hiszik, ettől majd jobb lesz. Azt hiszem, most egy kis időt kell adnod magadnak, amíg rendeződik benned és körülötted minden. Hirtelen szakítottál a "múltaddal", és ami eddig volt, az nem fog nyomtalanul eltűnni, és mivel hosszú idő alatt alakult ki, ne is várd, hogy egyik pillanatról a másikra teljesen új életed legyen. Ha majd túltetted magad ezeken a dolgokon, akkor szerintem önmagától is elkezd alakulni az életed, pozitívabban fogsz hozzáállni mindenhez, megtalálod az életcélodat és a párodat is.
2012. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De hogy tegyem rendbe magamat? Olyan negatív , minden tökmind1 lszrom állapotban vagyok, besavanyodtam, és még a szokottnál is flegmább lettem. Valamit kezdenem kéne magammal, de akármibe belefogok, megunom, minden untat, szinte hihetetlen, de így van.
2012. dec. 19. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok írtam privátot
2012. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
testépíts (étrenddel persze), nem is hinnéd mennyit változtat az életen!
2012. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!