Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen leszbikus lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen leszbikus lány?

Figyelt kérdés
Nagyon visszahúzódó vagyok, szeretetmániás. Nem értem miért akar az összes leszbikus folyton sexelni. Én igazán mély érzésű vagyok, azt hiszem csak ilyen társsal tudnék boldogulni. Nem akarok itt párt találni, egyébként is még nagyon új vagyok a témában, össze is vagyok zavarodva, az egész az ikerbarátnőimmel kezdődött akik full heterok:S...de nagyon vonzódom a lányokhoz, és nagyon érzelmes, szeretetmániás, ölelésekre, együttlétre, csókra és nem éppen sex-re vágyom. Köztetek létezik ilyen?
2012. dec. 19. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy férfi kell neked is. Oké, legyen csak egy pasi, de nehogy valami vadßarmot akassz le.
2012. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Ne gondold azt hogy a fiúk között nincsen érzékeny típus. Egyetértek az előttem szólóval. Neked egy pasit kéne találnod magadnak. Az önértékelésed nagyon alacsony, mintha nem fogadnád el magadat olyannak amilyen vagy. Tudom milyen szeretmániásnak lenne, ezt minden ember igényli. (egy bizonyos szinten)

Járj többet társaságba, beszélgess emberekkel, ismerkedj, és ami a legfontosabb gondolkodj pozitívan. A gondolatnak teremtő ereje van, ha valamit kigondolunk magunkban meg is teremtjük azt. :)

2012. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Előző kettő, egy kissé félreértettétek amit a kérdező írt.

Nem vont ok-okozati összefüggést, hogy AZÉRT keres nőt, mert érzékeny típus, és szex helyett ölelésre, gyengédségre vágyik, hanem ő a lányokhoz vonzódik, ez az ő nemi irányultsága, ÉS ETTŐL FÜGGETLENÜL mély érzésű a fentebb írt igényekkel.


Szövegértés.

2012. dec. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen létezik :)
2012. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik ilyen. Egyik barátnőm is ilyen típus, de például neki már vagy 5 éve van barátnője. Szerintem eddig, csak nem a megfelelő lánnyal futottál össze, de hidd el fog majd jönni az a lány, aki melléd való.


Ez a dolog, hogy sokan csak a szexre mennek, nem csak a melegek sajátja, hanem a heterók is ilyenek már. Ha elmész egy heteró helyre ismerkedni ott is a testi dolgok az elsők. Végig nézve a meleg és a heteró és ismerőseim között egyik félnek sincs arányaiban több kapcsolata. Szóval kitartás és legyél nyitott az emberek, sose tudhatod, hogy ki lesz az igazi.


23 meleg F.

2012. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Hova valósi vagy?:)

2012. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is olyan vagyok, mint te, és én is ilyen társat keresek. Ha gondolod, nekem írhatsz, szívesen ismerkedek :)

19/L

2012. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, azt hittem csak én vagyok így ezzel :)

Unom már, hogy minden a szex körül forog és nem az érzéseken alapszik egy kapcsolat. A kérdésedre válaszolva,igen létezik, bar eddig én is kételkedtem benne. :) 19/L

2012. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
17 éves leszek és Heves megye:) Nagyon új vagyok még a témában...
2012. dec. 20. 16:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél, írj nekem. :) 17/ll
2012. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!