Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen leszbikus lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen leszbikus lány?

Figyelt kérdés
Nagyon visszahúzódó vagyok, szeretetmániás. Nem értem miért akar az összes leszbikus folyton sexelni. Én igazán mély érzésű vagyok, azt hiszem csak ilyen társsal tudnék boldogulni. Nem akarok itt párt találni, egyébként is még nagyon új vagyok a témában, össze is vagyok zavarodva, az egész az ikerbarátnőimmel kezdődött akik full heterok:S...de nagyon vonzódom a lányokhoz, és nagyon érzelmes, szeretetmániás, ölelésekre, együttlétre, csókra és nem éppen sex-re vágyom. Köztetek létezik ilyen?
2012. dec. 19. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem kb. az összes fiatal, összezavarodott bi/meleg tini valamilyen szinten szeretethiányos, hiszen nem tudja, honnan, kitől megkapni teljes mértékben, mert lehetnek családi zűrök, vagy az ismerősök bántásai.


ilyenkor van szüksége mindenkinek az igaz barátokra. ha igaz barátot találtál, akkor semmiben sem fogsz szűkölködni az életben :)


amúgy kérdező, mint olvastad, nem vagy egyedül ebben, én is pl. úgy vágyom egy nagy finom ölelésre, ami feltölt, és melegseggel áraszt el. és ne félj bontogatni a szárnyaid, csak vigyázz, hogy kit avatsz be, kire támaszkodsz, nehogy pofára ess :)


16/l/bi

Bp.

2012. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Persze, létezik :) csak a világ másik felén :// legalábbis én mindig így jártam, tőlem jóval messzebb laktak, és nem tudtuk áthidalni a távolságot :S

De léteznek, csak meg kell találni őket :) én is szeretethiányos vagyok, és nagyon ölelős, de közbe mégis nagyon bulizós és kemény :D énmeg ilyen típusú csajt keresek, és sehol sem találom -.-" úgyhogy lehet keresgélni mindkettőnknek...://

18/L, Bp.

2012. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti! Igen vannak legjobb barátnőim, csak a gáz, hogy beléjük vagyok szerelmes!:s vagyis kettő van..az egyik tudja a másik nem. A másodikkal rengeteg ilyen ölelésünk van, puszi, kézfogás...illetlen dolognak is lehet mondani, de ma a karácsonyi sulis misés valami alatt végig simogattuk egymás kezét, lábát, arcát....jóh töbségben én, de sosem utasít el, cask nem tudom mit érez, hogy mi történik, hogy elmondhatom e neki és ő is visszautasít-e mint az előző barátnőm...azt tuti em élném túl:(...nem nyúlhatnék többet hozzá az biztos:S
2012. dec. 21. 16:39
 14/14 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok ;)
2013. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!