Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jó vagy rossz pont ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó vagy rossz pont ha a srác nagyon bizalmas dolgokat elmond? Nem fogok igy bekerülni a baráti zónába?

Figyelt kérdés
tetszik egy srác, jól el vagyunk, és beszokott avatni eléggé bizalmas dolgokba, olyanokba hogy miért szakított a barátnőjével,miért drogozott hogy hagyta abba,meg igy magáról az életéről sokat mesél.. pedig nemrég ismertem meg.. 3 hónapja kb, de az utóbbi 1 hónapba kezdtünk el sokszor beszélgetni.. ha ilyeneket megoszt velem az jó pont?? vagy inkább csak barátnak tekint majd??:S
2012. dec. 19. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A bizalmába fogadott, ez a lehető legnagyobb jópont amit csak kaphattál.
2012. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
előzővel egyetértek! becsüld meg!! :)
2012. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg szimpatikus, egy igazi vérbeli jóbarátnak tekint, csak örülhetsz neki.Hisz barátokra mindnyájunknak szüksége van. "Legyünk barátok"

Egy igazán szerelmes fickó szerintem nem bizalmaskodik, inkább csak a pozitív tulajdonságait villogtatja, próbál minél jobb színben feltűntetni magát, egy megbízhatónak lenni. Ilyen drogdolgokról beszélni szerintem nem nyerő. Aki egyszer függő volt ,az könnyen visszaeshet, nem kell sok hozzá, nem túl megbízható. Eki komolyan gondolná, az szerintem mélyen hallgatna róla, csak a haveroknak szokás ilyesmiről pofázni. De jó, hogy van valaki,akinek kiöntheti a szívét, akire kihányhatja a szart. "ezért vannak a jóbarátok"

2012. dec. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, ilyen mértékű frusztrációt pár sorba tömörítve ritkán olvasni.
2012. dec. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a sraccal kislany? házastársak vagytok mar? netan a kis jancsi is megszuletett pista bacsi legnagyobb oromere? :)
2014. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!