Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nagyon rossz pont ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon rossz pont ha egy fiú randira hívás közben kivörösödik? Mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van több lány is, aki tetszik, és tudom, hogy van náluk esélyem, de már akkor kivörösödök egy kicsit, amikor csak arra gondolok, hogy elhívom valamelyiküket randizni. Ez igazából nem gátol semmiben, de vörös fejjel nem igazán lehet magabiztosnak tűnni. A lényeg az, hogy ez az egy rossz tulajdonság képes megváltoztatni a döntéseteket?
2012. jan. 6. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj , lehet még tetszeni is fog nekik hogy elpirulsz.
2012. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem hiszem,hogy ez olyan rossz pont lenne.Ha valaki megváltoztatja a döntését,akkor meg szerintem nem emiatt tenné..
2012. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Ez most egy kicsit megnyugtatott. :D
2012. jan. 6. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Valaki szerint édes, más szerint pipogya dolog, engem biztos nem zavarna, ez azt mutatja, h izgulsz v ideges vagy, vagyis érdekel.
2012. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a legkevésbé sem zavarna. Nyáron már a meleg miatt is vörösödhetsz.
2012. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tutira nem rossz pont.:D Én már azt is értékelném ha elém állna és megkérdezné..amugymeg tuti énis kivörösödnék. :D
2012. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
cukiiii*-*:D
2012. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is cuki!
2012. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!