Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lányok! Nektek megfordul a fejetekben ilyesmi?

Figyelt kérdés
Van párkapcsolatotok, és szerelmesek vagytok a fiúba. Eszetekbe jut olyasmi, hogy más fiúval flörtöljetek, akár neten keresztül is? Vagy teljesen komolytalan egy ilyen nő?
2012. dec. 20. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én ha tényleg úgy istenigazából szerelmes vagyok, akkor számomra a párom az egyetlen olyan lény, akire férfiként tudok tekinteni. Most lehet, hogy ez miatt az egyik korábbi hozzászóló szemében nem rendelkezem egészséges szexualitással, de nekem bőven elég a párom által nyújtott impulzus is, sőt, néha még kicsit sok is :P


A flört, mint olyan, számomra elképzelhetetlen. Persze, jól esik látni, hogy másnak is kellenék, meg minden, de ez csak egy sima megfigyelés, nem fogom bátorítani az egyént holmi flörtölgetéssel. Azért, mert barátom van, nem leszek bunkó, de azért nem hagyok kétséget afelől, hogy foglalt vagyok, és nincs esélye. A flört ennek pont az ellenkezője lenne- a flörtölés jelzi, hogy esetleg van remény.

2012. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A rámosolygás, végigmérés szerintem nem flört, csak annak a tudomásul vétele, hogy egy jól kinéző személy van a közelben.


A flört az, amikor hosszan szemeztek, mindkét fél elkezd kicsit pózolni, kelleti magát, és esetleg közben esteleg pikánsabb, kétértelmű dolgok hangzanak el.

2012. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok, egy pasi se érdekel férfiként még minimális szinten sem, kizárólag a szerelmem. Vagyis nem ismerkedek szánt szándékkal, csak baráti alapon kommunikálok más férfiakkal, semmi flört.
2012. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én még a flörtön is kiborulnék magamban. Ugyanis a flört annyit tesz, hogy valaki nyitott a másik nem jelzéseire... Erre írtam, hogyha szerelmes vagyok, egy pasi se érdekel még flört szinten sem. Pont mert nem vagyok nyitott másokra a szerelmemen kívül. A fanyalgóknak üzenem, hogy igen, lehet ennyire szerelmesnek lenni, ez nem sci-fi:))
2012. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!