Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom, aki 21 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, aki 21 éves, és valahogy nagyon szerencsétlen nőügyekben. Lehet még esélye? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval a srác 21 éves, elképesztően ronda. Ez persze "nem akadály", és "nem ez a fontos", de ő az, aki úgy igazán csúnya, annyira, hogy még a legkedvesebb lány is azt mondaná rá, hogy nem feltétlen járna vele. De nem csak ez a probléma: Egyetlen barátnője volt, szűz, és az ízlésvilága megcsappant az animék és mangák között. Valaha lesz szerintetek nője? Vagy húzza fel a rolót? Mert én 3 éve ismerem, azóta csak biztatom, hogy "biztos lesz valami, biztos lesz valami...", de nem. :\

2012. nov. 25. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha volt mar egy baratnoje akkor miert lenne lehetetlen h legyen a kozeljovoben is?
2012. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha nagyon ronda, akkor kizárt, h valaha beleszeressen egy lány. Tapasztalatból mondom.
2012. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy barátom mi?!

Inkább kezdj(en) el szórakozni járni az anime helyett...

2012. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok és 18 éves. :P Igen, egy barátomról van szó... Nem azt kértem, hogy kérdőre vonjon, csak kíváncsi vagyok az esélyeire. Biztos van esélye, csak elég kevés... és nem tudom, mit mondhatnék neki, amivel kicsit megférfiasodna.
2012. nov. 25. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Beszélj vele őszintén. Mondd el neki min kéne változtatnia, hogy legalább egy kicsivel több esélye legyen.

Meg ha nincs ellenére akkor mutasd be pár barátnődnek hátha...

2012. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen nők mellett kinek kéne ÉLŐ szted? :DDD

A 3D-s lányok jó része nőietlen. Határozott, bátor, beképzelt, vagy bunkó. :/ Nem olyan tündérkék mint amik az animékben vannak, olyan rika az olyan aki még szép is :/


De a remény hal meg utoljára, küld el testépíteni, önfejlesztő könyvekbe merüljön bele

2012. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18 éves srác vagyok eddig össz-vissz 1 anime-csajba zúgtam bele és 1 élőbe szal nálam döntetlen...

...am ja valamennyi esélye biztosan van

2012. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit jelenthet az elképesztően ronda. Láttam már igazán ronda fiú mellett jó nőt. ^___^" Az animézés nem hátrány, rengeteg huszonéves animerajongó létezik. (Ami nem csoda...) Én 24 évesen nagyjából helyes, illetve annak is mondott, animerajongó fiú vagyok. Az animézés nincs hátrányomra, de egészen más problémák miatt mégsem találok párt. Bár azt megmondom őszintén, hogy amennyiben valaki nem fogadja el a hobbimat, akkor mehet a levesbe, ő nem méltó hozzám. Ilyen velem még nem igazán volt. De előfordulhat, hogy a szóban forgó fiúval ez a gond. De jól teszi, ha valakit ezért küld el. Más dolog, hogy így szerencsétlen.
2012. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A van egy barátom kezdetű mondatok a legszánalmasabb kamu dumák.

Szóval úgy hangzik helyesen, hogy elképesztően ronda vagyok...

2012. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!