Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis hogy a parom nelkulem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy a parom nelkulem jar bulizni?

Figyelt kérdés
Egyutt elunk. Es havonta 2-3 alkalommal kimegy a haverjaival ejszaka klubbokba,diszkokba. En meg persze soha nem voltam nelkule, es szepen varom hogy hazajojjon.. Mi a megoldas erre? Sokszor elcsordultak a konnyeim olyan rosszul esett hogy egyedul kell lefekudjek..

2012. dec. 20. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom olyan nő vagy, aki magában sírdogál a sarokban, és várja a segítséget.
2012. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Miért ne mehetne a haverokkal bulizni?Neki is kell egy kis szabadság.

Mellette ti is eltudtok menni...Nem értem a problémát.Beszélgetéssel meglehetne oldani

2012. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

gondolom ha te mennél el egyedül, akkor féltékenykedne, ugye?

ugyanebben a cipőben voltam én is...szerintem ezt nem lehet sokáig bírni (teszem hozzá az én barátommal normálisan beszélni sem lehetett)

leülteted és addig mondod neki amíg meg nem érti vagy keresel olyat aki megérdemel!

2012. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Néha neki is kell szabadság :) Menj el néha te is a barátnőiddel bulizni!
2012. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem.. Pont az ellentete. Kinyitottam a szamat, szinte veszekedtunk.. Probaltam elmagyarazni neki hogy ez mennyire rosszul esik nekem, es hogy ha szeret akkor ha boldognak akar latni nem megy el csak nagyon ritkan.. (amit meg kibirok ) Es akkor mondta h ritkabban fog eljarni, de hogy akkor o lessz szomoru. :( Nekem oszinten az faj hogy en nem erzem hogy nelkule elmennek, vagy hogy akkor jol ereznem magam :(
2012. dec. 20. 18:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
vagy megszokod, vagy megszöksz:)Ez változni nem fog.
2012. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező


Érzelmi zsarolással max. egy rövid ideig tudja az oktondi ember visszatartani azt, aki menni akar.

2012. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom max. huszonévesek lehettek. Egy huszonéves pasitól ne várd, hogy péntek esténként otthon nézze veled a barátok köztet. Igenis igényli a kanmurikat még, hiszen nem házas, nincsenek gyereki. Ha azt mondanád, hogy harmincas házaspár vagytok 2 kicsivel, megértenélek, de ez esetben nem tudlak. Vagy fogadd el, hogy a párod igényli a szabad bulizást vagy keress pasit egy jó tízessel magad felett. Mellesleg azzal, hogy emiatt még nyíltan melodrámázol, az külön ront a megítéléseden a pasid szemében... Biztos én vagyok furán összerakva, de sose hisztiztem az ilyen miatt. Szerelmes beléd a párom? Igen. Fontos vagyok neki? Igen. Bízom benne? Igen. Akkor innentől fölösleges problémákat gyártani.
2012. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő már nem fog megváltozni, kell neki néha egy kis szabadság. De téged is megértelek, én is ilyen típus vagyok, a párommal szeretek szórakozni járni, csak nálunk szerencsére az a helyzet, hogy a párom sem szeret menni nélkülem menni. Azért szerintem próbálj meg valami programot szervezni barátokkal, ismerősökkel az ilyen alkalmakra, akkor legalább nem szomorkodsz otthon egyedül, talán még jól is érzed magad és jobban elfogadod a helyzetet.
2012. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én csak akkor megyek a párom nélkül, ha tudom, hogy ő ott nem érezné jól magát, és ez fordítva is így van (pl. koncert alkalmával). Nem mondom, előfordul néha nálam egy csajos este, vagy nála egy kanbuli, de.. havonta 2-3 alkalmat mindenképp soknak találnék! Ettől függetlenül ne ülj otthon egyedül, bizonyára vannak barátaid/barátnőid, akikkel tudnál közös programokat csinálni.
2012. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!