Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem, hogy tudnak egy csomóan aranyos, kedves, normális barátnőt szerezni? Mégis miért nem találok olyan lányt, aki jelelmre elbűvölne?

Figyelt kérdés
Olyan sok aranyos, kedves lányt láttam már, de mindnek volt már párja és nem tudom, hogy azok a mázlista faszik hol és hogyan tudtak megismerkedni ilyen lányokkal és neke miért csak olyan lányok maradnak, akikhez vagy testileg vagy jellemre nem tudok vonzódni?
2012. dec. 18. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert itt írkálsz ismerkedés helyett!
2012. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok......amióta elhagyott a párom nem találok magamnak senkit......mert mindenkit hozzá hasonlítok.....csak pozitívan kell gondolkodni és előbb vagy utóbb eljön akit keresünk :)

19/L

2012. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te mit keresel egy lányban?
2012. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kis kedves aranyos lányok nem itt vannak!
2012. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz elbűvölő jellem alatt?
2012. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!