Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség lenne a szülinapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne a szülinapja előtt szakítani vele?

Figyelt kérdés
már nem szeretem a barátomat csak karácsony lőtt nem akartam vele szakítani, de nem akarok már vele leni és nemsokára szülinapja is lesz ,de ha meg veszek neki ajándékot szülinapjára is és utána szakítok az még rosszabb nem?
2012. dec. 21. 00:07
1 2
 1/15 okoska31 ***** válasza:
én szakítottam anno valentin napon - túlélte a csaj:)
2012. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 okoska31 ***** válasza:

szerintem nagyobb szemétség lenne még hitegetni, és utána.

jobb előbb elintézni.

2012. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne nézd már ilyenkor a naptárat. Mindegy mikor szakítasz vele, mert neki ugyanolyan rossz lesz, de túléli.
2012. dec. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A szülinapján a legjobb...


Ücsörögtök, elfújta a gyertyákat, faterja fotóz...


Fater: Tessék kifiam itt az ajándékod egy új laptop!

Muter:Tessék kisfiam itt az ajándékod egy teljes úttörő-szett.

Báttya:Tessék öcsi itt egy doboz szivar!


Te: Hé Pisti szakítani szeretnék veled...


Búúú.

2012. dec. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem irigyelem a srácot.
2012. dec. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Vadmeggy ***** válasza:
Én sem irigylem, hogy ilyen szívtelen barátnője van. Sajnálatból valakivel lenni igen féreg dolog.
2012. dec. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nagyon nagy csalódást fogok okozni neki de ha egyszer nem vagyok már szerelmes...
2012. dec. 21. 00:22
 8/15 Vadmeggy ***** válasza:
Akkor mi a f@sznak húzod az időt?
2012. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És kérdező akkor mit fogsz tenni? Vársz még két hetet, hogy ne a szülinapja után közvetlen tudja meg az igazságot? Két hétig játszod majd neki a nagy szerelmest? Úgyis látni fogja rajtad, hogy valami nem stimmel és akkor nagyobb balhé lesz belőle.
2012. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ez a nem vagyok már szerelmes pff :D jaj te szegény, akkr adj is a kapcsolatba valamit! persze szakítani a legkönnyebb! legyél vele kedves és viszonozd a szeretetét! én nem dobnám el rögtön, nem egy pet palack! mindent helyre lehet hozni csak akarni kell!
2012. dec. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!