Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a volt barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakics Krisztián kérdése:

Szeretem a volt barátnőmet, nagyon de nagyon! De jelenleg a mostani barátnőmnél lakom. Nem tudom ezt hogy bírom ki? MIT CSINÁLJAK? Nincs értelme az életemnek, azért maradjak mert muszáj? Nincs hol laknom! Ez szemétség?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen az.
2012. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szemétség, ha ezt igy szépen elmondtad a mostani barátnödnek. Egyébként?..... NAGYON!!!!
2012. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló helyzetem. 2 héten belül kiléptem belőle, pedig elég megoldhatatlannak tűnt. Muszáj, akkor muszáj.
2012. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Lakics Krisztián!

Azt hiszem a helyzeted azért tűnik megoldhatatlannak, mert magadnak azzá teszed. Állíts fel célokat, s keress hozzá megoldásokat, de ha rám hallgatsz, akkor ebbe ne szóljon bele nő ügy. Egy nőnek sem kell olyan pasi, aki még magával sincs tisztában. Neked tényleg gondod van, csak nem az, amit leírtál.

Gondolkodj, írd le, összegezd, s kezd meg a lépéseket.

2012. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gusztustalan költözz el!mondjuk a volt nődhöz!ha dolgozol kapkodd magad minél előbb egy albérletbe s éld a külön életedet másokat főleg a barátnődet nem kihasználva mert nincs hol laknod.tégy róla hogy lakjál vhol ennyi.
2012. dec. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!