Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség lenne szüleimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne szüleimmel szemben, ha most bejelenteném nekik, hogy van barátom?

Figyelt kérdés
Már egy ideje együtt vagyunk a barátommal, de a szüleim nem tudják.A hétvégén szeretném ha nálam aludna, viszont félek, hogy a szüleim rossz néven vennék, hogy nem szóltam eddig. Mit csináljak?
2012. nov. 7. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szólj nekik,hogy van valakid.De azt ne,hogy nálad aludna...

Úgy se fogják megengedni

2012. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mutasd be nekik, mond hogy együtt vagytok már x ideje, de még ne akard ott altatni nálatok, az lehet rosszul venné ki magát. ismerkedjenek meg egy picit és utána dobd föl az ottalvós témát.
2012. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Miért kell rögtön az első pasival szexelni????
2012. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem szexelni akarunk. csak együtt aludni. mért kell egyből félreérteni?
2012. nov. 7. 19:09
 5/11 TOMAtm ***** válasza:
ebben mi a szemétség?egyszer ők is voltak fiatalok,tudják hogy megy ez.
2012. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szexelni, csak aludni? És ezt a barátod is így gondolja?

Amúgy meg ha most szólsz nekik, nagy valószínűséggel nem fogják megengedni...

2012. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaaaj, persze, aludni. És ezt a kanos pasid is tudja? Mert remélem tudod, hogy ha egy lány azt mondja a pasijának "aludj nálam", az rögtön szexre gondol... Bizony... Majd megtanulod, ha nagyobb leszel.
2012. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor mostmár mutasd be a szüleidnek, de még ne aludjon ott nálatok! Nem tudom, hány éves vagy, de amúgy se hiszem, hogy megengednék, főleg úgy, hogy még nem is látták, sőt, azt se tudják, hogy van valakid.
2012. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondd meg a szüleidnek, hogy van barátod, és még ne aludjon ott nálad, mert elég hülyén venné ki magát, ha egyből ezzel jönnél a bejelentés után.

Egyébként meg üzenem a többi válaszadónak, hogy nem minden pasi olyan.

2012. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Üzenném a 9. válaszolónak!

Valóban nem... vannak bu*ik meg impotensek is. Csak én a magam részéről a normális esetekre gondoltam.

2012. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!