Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet választani 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet választani 2 férfi közül?

Figyelt kérdés

Az egyik a volt barátom, akivel évekig együtt voltunk, életem szerelmének tartom, soha senkit nem szerettem úgy, mint őt. Azonban 8 hónapja szakítottunk egy nagy összeveszés alkalmával. Rengeteget gondolok rá azóta is, sokat álmodom vele. 3 hónapja azonban megismerkedtem valakivel, akivel jól érzem magam. Szerelemről még korai lenne beszélni, de megszerettem. Viszont a volt barátom, akivel azért heti rendszerességgel eddig is tartottuk a kapcsolatot, most azzal állt elő, hogy nem tud elfelejteni és nagyon szeret és kezdjük elölről....

Fogalmam sincs mit tegyek. 27/N


2012. dec. 21. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
nem lehet választani mindig az kell akivel épp nem vagy együtt mindig a másik fog a fejedbe járni :(
2012. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Választani úgy kell, hogy eldöntöd melyikkel akarsz együtt lenni, és azzal leszel együtt.
2012. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Patrik24 ***** válasza:
Egyiket sem szereted igazán, ha ez felmerül benned, szóval szerintem választ azt akivel 3 hónapja megismerkedtél, hátha vele jobb lesz.
2012. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is kerültem hasonló szituba, hogy választanom kellett, de nálam a sors eldöntötte helyettem is, mert az egyik fiú szimplán soha többet nem jelentkezett(amúgy is link alak volt). a másik pedig olyan, hogy jobb nem is lenne tőle.
2012. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz kapásból választani, akkor egyik sem az igazi. Ez ennyi. Kár erőltetni. Csak időhúzás. Nem iróniából írom, tényleg segíteni akarok! Nem lehet a múltban élni és a "pillanatnyilag tök megfelel" kapcsolatod sem a jövőd kulcsa. Csak félsz egyedül lenni.
2012. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban kitud elégíteni! A nők önzők menni fog a választás!
2012. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt meg sem említetted hogy a volt barátodat szereted-e még, csak azt hogy sokat gondolsz rá. A kettő nem ugyanaz.
2012. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha 3 hónap alatt nincs szerelem az új pasival akkor nem ő az aki kell. A régit vlaszd, szerintem! Úgy gondolom, ez az egyetlen típusú szakítás aminél megy az újrakezdés. Amikor hirtelen összevesztek valamin, és első mérgetekben szakítotok, nem arról van szó tehát, hogy halódik a kacpsolat és az egyik sok hónap gondolkodás után szakít a másikkal.
2012. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha a régi pasi nem kéne, nem agyalnál rajta 8 hónapja. Sóval, a régit:-)
2012. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sosem értettem a hozzád hasonlóakat, akik nem tudnak választani két férfi közül. Gondolkodtál-e már azon, ha nem tudod eldönteni, kivel legyél, talán egyikkel sem kellene lenned? Hogy miért? Azért, mert ha valaki igazán tetszik, vagy igazán szeretjük, akkor csak vele akarunk lenni és senki mással! Nem bántásból írom ezt Neked, de gondolkozz el rajta egy kicsit...
2012. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!