Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogom "túlélni"? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogom "túlélni"? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom holnap vonul be a főiskolára. Most volt negyedikes,úgyhogy ez lesz az első éve a Rendőrtiszti Főiskolán. Május 22-én találkoztunk először,úgyhogy most vagyunk 3 hónaposak. Nagyon nagyon imádom, eddig minden egyes nap láttuk egymást és szörnyen rossz lesz nélküle. Még el sem ment, de már most sírok. Már előre hiányzik, hiszen nagyon imádom Őt:( Ma már találkoztunk, de azóta hazament és búcsúnál is elsírtam magam. Szörnyen rosszul vagyok. Mit tegyek hogy ne fájjon ennyire?
2009. aug. 23. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
jaj de szörnyű, először azt hittem hogy elhagyott vagy meghalt az illető... nem fog hazajárni 1-2 hetente? az élet ilyen, szokj hozzá.
2009. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és én h fogom túlélni???? tegnapelőtt eltt vége a 3éves kapcsolatomnak!!!!!!!!!! :'((((((
2009. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
BEVONUL a főiskolára??O.o Hidd el, ha a honvédséghez menne, az lenne a vonulás...
2009. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Malenkaia ***** válasza:
Igazán látszik, hogy szereted őt.:) Én ugyanígy voltam anno, sírtam minden búcsúzáskor...De!A távolság erősebbé is teheti a kapcsolatotokat! Meg hétvégén hazajön,nem? Annál édesebb lesz a találkozás, minél jobban fáj a búcsúzás. :) Gondolj bele, akik egy hónapban talán csak egyszer találkoznak, és mennyire örülnek egymásnak. :) Gondolj az együtt töltött 3 hónapra, a vidám dolgokra, meg ha naon egyedül érzed magad, akkor barátokkal lenni szigorúan! :) Semmi búslakodás, hiszen úgyis hazajön hozzád, mert szeret téged.:) Úgyh. ne aggódj, túlélhető, ha távol van a kedves. :)
2009. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,én meg 3 hét múlva "vonulok" be az egyetemre,a szüleimtől,barátaimtól,és az imádott barátomtól 250 km-re kerülök.Hidd el,nekünk is legalább olyan rossz,mint azoknak,akiket itthagyunk.Nem tudsz mást tenni,támogasd,és koncentrálj te is a sulidra,beszéljetek minden nap, így jobb lesz.Támogasd mindenben,értsd meg,ha vizsgaidőszakban akár hetekig nem látod! Szörnyű lesz,de éreznie kell,hogy mellette vagy,és nem húzod vissza hisztikkel,hidd el akkor rohan majd hozzád haza!Kitartást!
2009. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt barátom,szóval tapasztalataimat nem tudom leírni.

De egy pár tanácsot hát ha tudok adni:

-ha elmegy is tudtok minden nap beszélni,nem?Telefon,msn-n,email.(ha nem is mindennap,de biztos gyakrabban mint ahogy találkozni tudtok)

-Gondolj a legszebb perceitekre.

-Ne legyél sokat egyedül.Úgy értem ha nem tanulsz.Szerintem aki távol van a párjától,mint te is leszel és egyedül van sokkal több ideje van szomorkodni,hogy nem lehetnek együtt.

-Amikor vizsgaidőszaka van,beszéld meg vele,hogy amikor van ideje beszéljetek,de Te nem szeretnéd hívni,hogy ne zökkentsd ki a tanulásból.

-Vizsgaidőszak alatt,amikor még ritkábban tudtok találkozni erősnek kell lenned.

Nem írtad hány éves vagy,de szerintem egyszer mikor már rég találkoztatok és jön haza,süss vmit.Nem tudom mennyire tudsz sütni,de mondjuk muffint gondolom tudsz sütni(: Hívd át magadhoz,gyújts meg mécseseket,egy kis finom füstölő és a süti.Garantált a siker egy csodálatos délutánhoz/estéhez(:


Remélem nem lesz annyira nehéz Nektek,mint most gondolod!

Kitartás!

14/L

2009. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat:)Ő most lesz 20 októberben:)Aranyosak vagytok, a többiek meg le vannak...:)
2009. aug. 23. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül mondják, hogy a távolság a kis tüzeket kioltja, a nagy tüzeket fellobantja. Gondolj bele, hogy az, hogy fosulira megy, a jovojet/jovotoket alapozza meg vele. Latni fogjatok egymast, es beszelni is fogtok. Te is koncentralj a tanulasra, a baratokra, es az egyutt toltott gyonyoru percekre. Hamar elszallnak az evek
2009. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy voltam mikor a barátom egyetemre ment, de egy év múlva mentem utána ugyanarra az egyetemre, és most már együtt lakunk. azalatt az 1 év alatt meg számoltam vissza a napokat :)
2009. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!