Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok hogy várhatják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hogy várhatják el hogy férfi maradjak a párkapcsolatban, ha nem közösülhetek más nőkkel a kapcsolat időtartama alatt?

Figyelt kérdés
Sehogy se fér a fejembe. Nekem nem változnak meg az érzéseim attól, mert beleürítem a tárat valakibe; sőt, még jobban is érzem magam utána. Miért a különbségtétel?
2012. dec. 21. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kretén vagy barátom, és nem utolsó sorban egy féreg, de semmiképpen sem férfi.

20F

2012. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hogy miii????
2012. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért várják el tőled, hogy férfiként viselkedj, mert a hozzászólásod alapján nem vagy az.
2012. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja,elsőnél a pont.:D


Remélem nem jön össze veled egy lány sem és akkor mehetsz ürítheted a tárat ahova akarod.


Férfi?!! TE?!!! Felejtsd el!!

Sosem leszel az.

Mondjuk azt,hogy hímringyó vagy,ez talán jobb szó rád,mint a "férfi".

2012. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hímringyó, ez jó szó rád valóban.:D Tartásod 0 bogaram.
2012. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 okoska31 ***** válasza:
100%
Hozzád képest a ház nélküli csiga, az egy gerincoszlop.
2012. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha gerinctelen vagyok, meg nem férfi, akkor miért fekszenek le velem más lányok? Pontosan tudják hogy kapcsolatom van, nem titok. És akik nős férfiakkal fekszenek le? Nem értem.
2012. dec. 21. 15:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Ők is gerinctelenek, de te sem vagy jobb. A párod egyébként tud erről?
2012. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert csak kihasználnak! :DD Elég gáz, te tényleg nem vagy férfi.
2012. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te nem férfi vagy, hanem egy két lábon járó pénisz,aki csak szexre jó, semmi másra. És másoknak sem vagy különb a szemében, ezért használnak téged csak dugásra.

Igen gerinctelen vagy, mert ha lefekszel más nőkkel, miközben barátnőd van, az kimeríti ezt a fogalmat. Ahogyan azok a csajok is, akik félrekefélnek párkapcsolat mellett. De hát tudod, zsák a foltját, igénytelen az igénytelennel.

Te nem férfi vagy, hanem a f@sz kategória.

2012. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!