Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ilyen válogatós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen válogatós?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés pasi tetszik nekem. Úgyértem mindenkiben megtalálok valami rosszat, ami miatt nem tetszik. Ezek akár nagyon apró dolgok lehetnek (fura száj, orr, áll, szemöldök...) Továbbá nagyon fontos hogy jó társadalmi rétegből származzon, jófej legyen, jól öltözködjön, ápolt kedves stb. Tehát nagyon nagyon válogatós vagyok, alig jön be nekem valaki.. ami abból a szempontból rossz, hogy eddig nem volt párkapcsolatom, mert nem elégedem meg a "rosszabbakkal".. Úgy érzem túl magasak az elvárásaim (főleg hozzám, mert nem vagyok egy gyönyörűség:). de az a baj hogy nem tudok leadni. és nálam sajnos fontos a külső.. mert ha külsőre nem tetszik, egyszerűen nem tudok beleszeretni.. Ti mit gondoltok erről? Nektek mennyire számít a külső, és mennyire a belső?

2012. dec. 20. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak elvárásai, teljesen normális dolog ez. Leadni belőlük nem érdemes, úgy sosem leszel boldog.

Nekem is számít a külső, bár inkább a kisugárzás, és a belső is. Sajna egyformán számít, szóval sem a helyes tahóval, sem pedig a jófej csúnyával nem jönnék össze. Kell, hogy minden téren stimmeljen, meglegyen az összhang.

2012. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Külső megfog,belső megtart azt szokták mondani.Szóval,ha ideális párt akarsz találni kösd be a szemed és miután megkedvelted,úgyis megszépül.:D

Olyannal nem jövök össze,aki nem tetszik és nem igazán érdekel,hogy más szépnek vagy rondának tartja a célpontot.

Az,hogy tetszik valaki,nem jelent egyet azzal,hogy úgy néz ki,mint egy top modell.

2012. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Egy Srác Asszem ***** válasza:

Ugyan az van velem is csak én fiú vagyok :/ fene se tudja mit csináljak :(

nekem is magasak az elvárásaim és eddig nem is gondoltam arra hogy olyannal jöjjek össze aki nem jön be , de én bejövök neki , csak az a baj hogy nem sok olyan csaj van akiben ne látnék meg valami apró hibát. és utánna mindíg arra az apró hibára gondolok :S szörnyűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű tényleg nemtudom miért van ez de azthittem egyedül vagyok ezzel az érzéssel :D ezekszerint nem :D (amúgy kérdező: korod?)

2012. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem vagy egy "gyönyörűség", akkor van egy rossz hírem..... xD Ez olyan mint mikor egy kis nyomni gyerek bódi szilvi kategóriás csajról álmodozik :) Valószínű akik neked bejönnek rád se néznének,szal szar ügy.xd
2012. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is borzasztó válogatós vagyok dehát nem tudok olyat szeretni aki nem tetszik se külsőre se belsőre, ha kiderül hogy a szép külsőn belül egy idióta személyiség szerepel akkor nem kell.
2012. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért vagy válogatos mert rossz a felhozatal,ennyi az egész nekemse tetszik minden lány akit meglátok.
2012. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ki a fa!! az a bodi szilvi?
2012. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!