Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jelentkezik? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelentkezik? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
3.5 hónapja vaguynk együtt párommal. Ma elutazott a szüleihez, külföldre. Még várta a vonatot, amivel a reptérről elmegy haza, addig beszéltünk. Mondta, hogy minden okés, meg hogy negyedkor megy a vonata. Én egész előtt pár perccel elmentem itthonról, még hagytam egy üzenetet neten neki, amit már nézett meg. Gondolom volt neten, hiszen előtte beszéltünk. Úgyvolt, hogy délután beszélünk, ha hazaért. Gondoltam a szüleivel van, nem zaklatom. Viszont, már húzott a hiányérzet, az aggódás így írtam egy smst. Röviden tömören, szia, minden okés? odaértél rendesen? egy ilyet írtam neki. Aztán hogy bejöttem, láttam volt fent facebookon, mivel a kis ikon mellett jelezte hogy 5 perce volt fent , viszont az üzenetem alatt nem volt hogy látta ekkor meg ekkor, tehát azt nem nyitotta meg. Ti mit tennétek? (Hívni nem hívom, mert megbeszéltük hogy ne hívjam, mivel neki is és nekem is vesz le pénzt)
2012. dec. 21. 19:18
 1/9 Fülünyúl ***** válasza:
Furcsa, hogy elvileg a párod, de egy emailt vagy üzenetet nem dob (neten keresztül ingyenes). Most vagy hülye, vagy így akar lekoptatni, más tippem nincs.
2012. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akar lekoptatni, ez tuti, attól aggódok, hogy valami baja lehet de remélem hogy nem, nem azt várom el hogy fent legyen és velem beszélgessen még a szüleivel alig találkozott, csak hogy jelezzen hogy minden f-sza.
2012. dec. 21. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs itt gáz szerintem... lehet csak felugrott facebookra és lépett is ki. Most meg a szüleivel van. Ne parázz
2012. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és az smsre miért nem lehet válaszolni ??:\
2012. dec. 21. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire aggódsz, hívd fel valami ürüggyel( hogy mégse csak a féltés miatt..) tegyük azt : elcsúsztál kint, nem bírtál felállni vonszoltad magad a küszöbig, és fáj a lábad. Szerintem épp elég ok, hogy felhívd és elmeséld gyorsan MAJD rákérdezz hogy vele mizu. Persze az ötlet lehet más is, de az ürügy az fontos.
2012. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a telefon hívással várnék holnapig, nem akarok túl sok lenni.. mondjuk attól félek hogy elég szar éjszakám lesz így
2012. dec. 21. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Együtt vagytok, naná, hogy felhívhatod! Inkább, minthogy egész éjjel ezen idegeskedj.

Az indok meg nagyon egyszerű, nem válaszolt az üzenetedre.

2012. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szép kis kapcsolat! Te félted, de baszol felhívni, mert jaj belekerül 100 forintba. Ő baszik visszaírni neked. Ha ilyen messze utazik, akkor miért nem beszélitek meg, hogy ha hazaért írjon? Engem már csak egy jóbarát is megkért, hogy írjak majd ha hazaértem, pusztán féltett mert számomra ismeretlen helyre vittem el, majd hazavezettem. Bár itt szerintem még nemzetek közti ellentétek is vannak. De így jár aki nem képes a saját országából párt választani magának. Garantált a szar közös jövő.
2012. dec. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ÚrIsten utolsó. Ki mondta, hogy távkapcsolat? Ki ment egy hétre, de jön is vissza. Hívtam volna este, de nem vette fel. Megbeszéltük hogy ír, de nem írt. Hajnalban, írt hogy nem volt nála a telója.
2012. dec. 22. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!