Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy éreznétek, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy éreznétek, hogy nem törődik veletek eléggé a párotok összejönnétek mással ha lenne rá lehetétőség?

Figyelt kérdés
Jönnek az ünnepek meg minden, ez is megnehezíti a döntést, mert végülis szeretjük egymást, csak sokszor elhanyagol
2012. dec. 21. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor legalább tisztességesen zárd le előtte, az mostani kapcsolatod...
2012. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés..szerintem az ünnepeket várd meg és ha akkor se törödik veled akkor lépj tovább
2012. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp, előbb megpróbálnám rendezni a kapcsolatom. Ha szereted, akkor szerintem ez lenne a minimum. Beszélj vele erről, minél előbb.
2012. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Erre messze nem ez a megoldás. Szólnék neki, azonnal, megbeszélném vele. Lehet, hogy konkrét indoka van rá (pl egyetemista, és most a vizsgaidőszakban sokat kell tanulnia). Ha gyakoribb a dolog, akkor is szóvá tenném, hogy ennek így nem lesz jó vége. És ha még akkor sem változik semmi, akkor meg szakítanék, és esetleg akkor jönnék össze a "mással", akivel van rá lehetőség.
2012. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, de mindig csak ígérget, hogy így lesz meg úgy lesz. Hanyagol a barátok miatt. Azt mondta kettesben töltjük a szilvesztert, aztán még is a haverokkal kell lenni. Szépen elő tudja adni magát aztán annyival maradok
2012. dec. 21. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáld tisztázni vele a dolgot, semmikép se csald meg, de ha nem megy, akkor meg az a tiszta, ha véget vetsz a kapcsolatnak.

Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?

2012. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk együtt vagyunk 2 éve
2012. dec. 21. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor részben megérthető, mivel fiatalok. De, ha ígér én ezzel már úgy vagyok, csak akkor ígérjen, ha be is tudja tartani, s ezt én már közlöm az elején! Bár akkoriban én se foglalkoztam ezzel.

Esetleg, ha úgy fognád fel, h végül is együtt vagytok, csak nem kettesben örömmel?! Mer lehet, h szeretne veled is lenni, meg a haverjaival is, ez is megérthető. De azt sose éreztesd vele, h választania kelljen!

2012. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!