Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok ilyen lányt? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen lányt? Van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Aki szeret sportolni, és lustizni is, aki szeret adni,nem csak kapni, aki kedves és nincs benne gonoszság?

Van ilyen? Mert nekem erre van szükségem, nem arra, hogy minden nap hisztiből álljon és idegeskedésből..


2012. dec. 21. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ilyen lány nincs :(
2012. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Senki nem robot, még a lányok sem. Nekünk is vannak rossz napjaink, nektek is.


Te is van amikor ideges vagy, vagy szomorú és jól esik, ha valaki megvígasztal és biztos vannak kritikus pillanataid is.

2012. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van, ha a sportolást nem nézzük... természetes "gonoszság" pedig mindenkiben lehet.
2012. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok csak a barátom sikeresen elérte hogy hisztis lettem
2012. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én ilyesmi vagyok azt mondják :) Bár rám is rám jön néha a hiszti meg a hülyeség. Senki sem tökéletes :)
2012. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdező csak azt írta, hogy ne álljon minden nap hisztiből és idegeskedésből. Azt nem, hogy nem fogadja el, ha időként elszakad a cérna. Mert az mindenkinél megesik néha.

Van ilyen lány.

2012. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mintha csak engem jellemeztél volna:) Én ilyen vagyok.
2012. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyi aggyal neked sosem lesz nőd!
2012. dec. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
háháhááá nem akar naponta hisztit XD a kis naiv
2012. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na jó, igazából én lány vagyok, és összevesztem a párommal, amikor feltettem ezt a kérdést, kíváncsiságból, hogy van-e ilyen, számára tökéletes lány, mert hogy én sokat hisztizek és karmolok néha, plusz be-be szólogatok..:D

De nagyon nevetett, mikor megmutattam neki a kérdést:D

2012. dec. 25. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!