Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy lennétek ezzel? Ti vennétek/csinálnátok valamit?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, ez idő alatt volt a 18. születésnapot(ami azért egyszer van az életünkben:)) mikulás, maga a félév, névnap és a párom semmivel nem lepett meg. Nem is maga az ajándék hiányzott (persze az is, mert olyan rossz amikor megkérdezik hogy és mit kaptál a barátodtól - semmit. ) hanem a gesztus, nem nagy ajándék de egy szál virág azért szerintem nem nagy dolog, nem is volt velem a születésnapomkor meg semmi :\ Mert én mindig megleptem (én csak nagyon ritkán dolgozok de azért egy csokira simán futja) és most karácsony előtt elbizonytalanodtam, hisz meg se kérdezte mit szeretnék. Én csináltam neki ajándékot, de nem tudom odaadjam-e ezek után.. már én érzem rosszul magam.
2012. dec. 21. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem adott semmit??!


Barátnőmmel még a faszomtudja, PVC világnapját is megünneplem..

Elég f*sz a barátod..

2012. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem ad neked semmit karira akkor nehogy odaadd az ajándékod, mert akkor ez egy gyökér....És ezek után állj te is ugyanígy hozzá !!!
2012. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Add oda Neki az ajcsit :) Aztán ha ő nem ad, megköszönöd Neki a semmit, és közlöd vele, hogy egy picit szívből legalább jöhetett volna ez a meglepetés ha, már ilyen szép dologgal lepett meg :D
2012. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Semmit, illetve egy randira még az elején egy szál virágot. És egyre jobban fáj, magam körül a lányok kapnak még akkor is ha nincs senkijük... aznap még nem is hogy kedvesebb vagyok a másikkal. Ugyanúgy kezelt. Most karácsony előtt annyit mondott amikor én megkérdeztem mit szeretne: jobban szeret adni. Csak én nem vettem ezt észre...
2012. dec. 21. 21:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

***Egy nap egy gazdag ember adott egy kosár szemetet egy szegény embernek.

A szegény ember elmosolyodott, és elment a kosarakkal, kiürítette, megmosta és feltöltötte gyönyörű virágokkal, visszament a gazdag emberhez, és visszaadta neki.

A gazdag ember meglepődött és azt kérdezte: Miért adsz nekem szép virágokat ha én szemetet adtam neked?

A szegény ember így válaszolt: Mindenki azt ad, ami a szívében van.***

2012. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A fél évet kicsit nevetséges lenne ünnepelni, de a Mikulásra egy pici csoki Mikulás, névnapra, szülinapra egy szál virág kedves gesztus lett volna és nem is kerül sokba.

Lehet, hogy anyagi gondjai vannak???

Néha elvisz azért vacsorázni, moziba, ha beültök valahová ki fizet?

2012. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nincsenek ilyen gondjai.. Eggyel kevesebb doboz cigi kb lenne.

Olyankor ő a nagyobb részét én meg az aprót. De ez ritka..

2012. dec. 21. 21:51
 8/13 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb hogy még azt se vallja be ha véletlen nekem van igazam, mindig én vagyok a hibás még ha ő kezdi a vitát is. A végén ő a sértődött, én nem sértődhetek meg, pedig néha szeretnék én lenni a törékeny nő.
2012. dec. 21. 21:57
 9/13 fospuska ***** válasza:
100%
azt nem értem,mi a frásznak vagy még ezzel a paraszttal. én ha csaj lennék,kb 2 percig bírnám díszítőelemként,aztán elhajtanám a tagot a redvába. kicsit több önbecsülés kellene neked,mert ez a díszf@sz gyakorlatilag azt tesz veled,amit akar. és nem elég,hogy megteheti,vissza is él vele. ha a haverod lennék,már csak barátságból pofán vertem volna ácskapoccsal. mondjuk a te szemedet meg kitámasztottam volna fogpiszkálóval: jó reggelt! vegyél neki karácsonyra gumicsajt és dobd ki a verebet.
2012. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van, aki ennyire tapló és műveletlen tud lenni, holott tényleg komoly érzései vannak irányodba... én is tapasztaltam már ilyet. És én is hasonlóképp oldottam meg, ahogyan már vki tanácsolta az előbbiekben. Megköszöntem a semmit, és azt mondtam, nem is hittem volna, hogy ilyen nagy ajándékot fogok tőle kapni. Nagyon elszégyellte magát... változott a helyzet, de később úgy is vége lett. Nem ezért.
2012. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!