Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy lennétek ezzel? Ti vennétek/csinálnátok valamit?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, ez idő alatt volt a 18. születésnapot(ami azért egyszer van az életünkben:)) mikulás, maga a félév, névnap és a párom semmivel nem lepett meg. Nem is maga az ajándék hiányzott (persze az is, mert olyan rossz amikor megkérdezik hogy és mit kaptál a barátodtól - semmit. ) hanem a gesztus, nem nagy ajándék de egy szál virág azért szerintem nem nagy dolog, nem is volt velem a születésnapomkor meg semmi :\ Mert én mindig megleptem (én csak nagyon ritkán dolgozok de azért egy csokira simán futja) és most karácsony előtt elbizonytalanodtam, hisz meg se kérdezte mit szeretnék. Én csináltam neki ajándékot, de nem tudom odaadjam-e ezek után.. már én érzem rosszul magam.
2012. dec. 21. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi volt karácsonykor? Előrukkolt valami ajándékkal???
2012. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Semmit nem kaptam, így én sem adtam oda az ajándékomat, szakítottunk.
2012. dec. 29. 14:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdekes lehet a barátod..Nekem mikor volt a névnapom,kaptam a páromtól ajándékot..és nem kicsit lepődtem meg rajta,hisz akkor még nem egészen 2 hónapja voltunk eggyütt!Szülinapomkor is kaptam,ő is tőlem,illetve karácsonyra is!Illetve csak úgy szoktunk adni néha-néha egymásnak egy kis aproságot!
2013. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!