Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h jobban érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h jobban érezzem magam? Kivel beszéljem meg a szerelmi bajaimat? 17/L

Figyelt kérdés
Eddig mindig a legjobb barátnőmmel szoktunk nyavalyogni h nekünk soha se lesz barátunk és h milyen szerencsétlenek vagyunk, de pár hete összejött egy fiúval és ez teljesen megváltoztatta a helyzetet. Én természetesen örülők neki,de már nem igazán tudunk ilyenekről beszélni mert már nem mondhatja h ilyen szerencsétlen mint én. Barátnőim köreibe most szinte mindenkinek van barátja és legutóbb is arról beszéltek h ki mit vesz a barátjának karácsonyra és ilyenkor olyan szarul érzem magam egyrészt mert nekem nincs, másrészt mert ilyenkor teljesen kimaradok a beszélgetésből.

2012. dec. 21. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Vegyél nekem ajándékot XDDD

Amúgy majd jön az, nekem sincs barátnőm... néha elfog a bú, de aztán inkább lesz@rom, van még időm, és tennivalóm, hobbim... Amíg nincs nő, addig arra több idő jut ;)

F17

2012. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok csaj van, aki mellett 30-33évesen sincs normális srác, csak pár futó kaland. Szerintem arra koncentrálj, ha neked is jön majd egy szerinted tökéletes srác, akkor meg tudd tartani. Jönni fog egy ilyen fiú ez biztos, de tényleg ez a legfontosabb.

Pár tanács :

- ne sajnáld magad, mert azt levágják a srácok

- legyél magabiztos vagy nézz ki annak

- készülj a randi beszélgetés részére már most (mi fontos neked az életben, mi érdekel/mi szeretnél lenni, milyen terveid vannak...)

2012. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem már volt de értelme nem volt... most meg megtudtam hogy a lány aki látszólag teljesen oda van értem nem akar összejönni senkivel 1 évig, ezt így szemembe mondta mindenki előtt... :((( pedig olyan megfelelő lett volna, olyan ritkán találok olyan lányt aki nekem való :(((
2012. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Hú, micsoda válaszadók.. Sosem volt a legjobb barátnőd, ha most le sem tojja a fejed! A pasijával turbékoljon, veled meg ugyanúgy kellene foglalkoznia mint korábban! És ha tényleg barátnő lenne, akkor nem hozná fel ezt a hülye ajándékozós témát, mert átérezné hogy neked ez szarul esne. Ez csak egy idióta beképzelt tizenéves hülye p.csa, aki csak felvág még előtted is hogy neki van egy csávója...(perpillanat)
2012. dec. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menny el valahová,kapcsolodj ki szórakozz és lazits. Írj nekem Püt,nekem ki beszélhetsz bármi bajodat. 18/F
2012. dec. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a negyedik válaszadóval nem értek egyet,nem vág föl egyáltalán ezzel, meg nem is szar le, csak neki is új a helyzet és így ritkábban találkozunk és mostanában mindig úgy jön ki h hárman vagyunk az meg nagyon szar nekem h ott vagyok harmadiknak mellettük.
2012. dec. 27. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!