Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy beszéljem le a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem le a barátom arról, hogy cigizzen, már 7hónapja járunk és most kezdettel és engem ez nagyon zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ajánlj neki szexet ahányszor rá akar gyújtani :D
2012. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem stresszel valami miatt? Családi gondok, munkahelyen esetleg?
2012. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Mutogasd neki:


[link]

2012. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy büdös, meg fintorogj ha cigis csókot ad. Én sem szerettem egy hamutállal smárolni...
2012. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elektromos cigit ajánld neki, jó alternatíva.

Lényegesebben egészséges, nincs kátrány, szén monoxid és a többi számtalan rákkeltő anyag és nem büdös.

Egyedül a nikotin marad meg, amit akár fokozatosan csökkenthet.

Amiből van maga az anyag amit gőzölünk az növényi glicerin, amit az élelmiszer iparban használhatnak korlátlan mennyiségben. Vagy propilén glikol.

Pótolja az analóg cigit, töménytelen "füst" mennyiség és torok hatás ami még a sima cigit is túlszárnyalja úgy megüti a tüdőt, ha ezt kedveli.

Számtalan módja van, hogy a mi ízlésünkre szabjuk.

Lehet dohány ízhez hasonló löttyöt venni, vagy számtalan fajta gyümölcsös íz közül is válogathatunk mint egy vízipipánál. Utána lehet nézni az alapoknak, a googlen kikeresi. De fontos, hogy ne ilyen bóvli szarokat vegyen, ami elterjed a laikusok körében. Megbízható oldalak :

ecigionline.hu, evapor.hu, vape42. Itt is segítenek olvashatsz róla, vagy youtube-on blackiex videóit tudom ajánlani az ecigi alapok néven.

2012. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ecigiforum.hu , ahonnan még sokat lehet tanulni.
2012. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben megtehetitek, a rágyújtás helyett foglalja le a kezét és a száját veled, akkor talán enyhül az "orális fixáció"-ja


21F

2012. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!