Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jelezzem a srácnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem a srácnak, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy suliba járunk. Köszönő viszonyban vagyunk, de még sosem beszélgettünk. Mindig előre köszön nekem a folyosón, utcán és látványosan (bár ez utóbbit lehet, hogy csak én látom bele a dologba, nem tudom) néz. Nem tudom, hogy tudnék közeledni hozzá, vagy hogy, milyen formában jelezzem neki, hogy tetszik nekem (nagyon is). Segítseteeeek!:)

2012. dec. 21. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezed, hogy lenne-e kedve elmenni veled pl. egy pizzériába, mekibe (utálom, de valaki attól még szeretheti)

Ha nemet mond akkor nem érdekled

2012. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Egy Srác Asszem ***** válasza:
Valószínűleg nem mer lépni, így neked kell :) ahogy az első is írta, kérdezd meg te hogy nincs e kedve mondjuk suli után lenézni a parkba vagy bármi... :D
2012. dec. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bogesz:) ***** válasza:

Mivel az előttem szólóknak a tanácsát nem tudnám megfogadni (igazat modanak, nem azért, csak nekem nem menn) ezért nekem más jutott eszembe..xDD szerintem próbáld kicsikarni belőle, hogy ő kezdeményezzen..pl.: szemezz vele, és próbáld valahogy elérni, hogy rád szegeződjön a tekintete, és barátkozz az ő haverjaival, így egyre közelebb kerülhetsz hozzá:)) remélem mentél valamire a tanácsommal..:) sok sikert!!

16/L

2012. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha félénk, akkor a szemezés sem jön össze. Inkább legyen spontán. Pl: Véletlenül te is pont arra mész amerre ő, menjetek együtt. Közben duma. és keresheted a következő alkalmat.
2013. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2013. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20, de ez nem jelent semmit hahahhah:)
2013. jan. 12. 21:22
 7/8 Béca ***** válasza:
Van nálam 1g kokó felszívhatnánk együtt a sili után.
2013. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Béca ***** válasza:
Boccs de sokat szívtam a (sili) suli akart lenni.
2013. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!