Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy pasival, nem szeretném elmondani neki hogy tetszik amig nem vagyok benne biztos hogy én is neki. Hogyan jelezzem hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 17:40
 1/5 ASOT ***** válasza:

Azt mondod h megismerkedtél vele...gondolom akkor beszélgettetek járkáltatok...


vagy csak 1x találkoztatok és csak 1x beszélgettetek eddig még??


Amúgy ha már többször beszélgettél vele voltál vele, akkor az embe mindig úgy gondolja alapból, hogy ezek szerint valamennyire tuti tetszem az illetőnek mert ha nem nem hiszem h szóba állna velem....

2012. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak köszönöviszonyban vagyunk. Mindig elöre köszön ha háttal állok neki akkor is rámköszön. Ebböl gondolom, hogy tetszem neki.
2012. dec. 19. 17:57
 3/5 ASOT ***** válasza:
81%

De ez szinte egyenlő a Nullával drága!

Meg kell ismerned ahhoz pedig kommunikáció kell minél több.


De ha 2 idegen ember így összeismerkedik az egyik odamegy kezdeményez, és a másik belemegy igent mond a találkozásra ismerkedésre, akkor azaz alap h tetszenek egymásnak.

Ezen nincs mit elmondani, vagy nemelmondani :)

2012. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Mindig elöre köszön ha háttal állok neki akkor is rámköszön."

Ez tényleg zérus, lehet szimplán udvarias / jól nevelt is.

2012. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na hát ezzel sokra mentem!!!
2012. dec. 19. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!