Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

Helló!

Egy hónapja kb. dobott a barátnőm, azt mondta, azért, mert megúnt... 4 hónapig jártunk.

De én azóta is csak rá gondolok...

Vissza akarom szerezni őt. Beszélni kellene vele, csak nem tudom, hogy kezdjem, mit mondjak...


2012. dec. 22. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne koslass utána, légy szívtipró, egy színes figura, de ne szórakozz a lányokkal! Ha azt látja h igen is népszerű és szórakoztató figura vagy, talán megbánja amiért elhagyott, és megpróbál majd visszaszerezni.


De én a helyedben már nem is próbálkoznék visszaszerezni őt. Aki ilyen dumával szakít, az egy fikarcnyi szerelmet se érzett. Ez nem azt jelenti h ténylegesen megunt, hanem a kapcsolat elején volt egy "fellángolása" ami megmaradt fellángolásnak. Aztán 4 hónappal később, aha. volt az a helyes srác, de már nem érdekel.


Nekem is voltak ilyen fellángolásaim 14-6 éves koromban, de egyik srácot sem sírom vissza, nem azért mert nem jönnek be, csak nem érzek irántuk semmit, kölyökkori fellángolás és ennyi.


19l

2012. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Éld az életed és legyél boldog. Szerezz egy jó állást amit szeretsz csinálni, utazgass. Ismerj meg sok új embert.

Sokat fogsz változni.


Ha ezt megcsinálod és még mindig vágysz a lányra megkapod

2012. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele - tényleg megérné egy ilyen kényeskedő, hangulatember hülye liba miatt teperni? Magadat aláznád meg. Inkább próbáld megt elfelejteni (az idő segít - borzalmas közhely, de igaz), és légy nyitott mások felé! A végén úgyis találsz vkit, aki sokkal jobban megérdemel.


23/l

2012. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:/
2012. dec. 22. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!