Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl? Megérdemli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl? Megérdemli hogy szeressem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki férjnél van , sőt van 2 gyereke. Ismerem a férjét is jóban vagyok velük már nagyon rég, Egyikük sem élte ki magát igazán mert nagyon korán gyerekük lett, ezért is házasodtak össze....az én történetem itt kezdődik: Egyszer kettesben maradtam a lánnyal és magam sem tudom hogy, olyan hirtelen történt elkezdtünk csókolózni (ő csokolt meg először,)később azt mondta, hogy már régen várt erre ami engem nagyon meglepett, mert több éve ismerem és soha nem tűnt fel...ezt utána még sok titkos csók követte.... egyszer csak azt vettem észre hogy fülig szerelmes lettem belé, ezt sokszor mondtam neki és ő is azt állította hogy szeret és folyton pajzán sms-ekkel bombázott napközben hogy mit tenne velem meg feljön hozzám, amikor be akartam váltani az ígéretét folyton leállított azzal hogy nem csalná meg a párját....stb.(De akkor minek csókolózik velem és ír ilyeneket....) Le nem feküdtem vele, pedig bármikor még ma is megtenném. Egyszer majdnem lebuktunk és ekkor félbeszakadt a románc, ő villámgyorsan túllépett mintha semmit sem jelentett volna neki ez az egész, én meg azóta is szenvedek, teljesen megbolondított, csak rá gondolok. Előtte is volt már ilyen kalandja a férje mellet ezt ő vallotta be nekem és azt állítja vele is csak a csókig ment, amit ezután már nem hiszek......ebből a kapcsolatból sajnos nem lehet semmi de nagyon szeretem, lehet hogy hülye vagyok, mindig az jár a fejembe hogy valaki másnak majd odaadja magát és már ott tartok a férjére is féltékeny vagyok amiért vele lehet......tudom nem szép dolog de nem érzem hogy az én hibám lenne rabul ejtett.....lehet hogy ennyire ku..ás típus és mindenkivel csak játszik beleértve a férjét is, de bárhogy bróbálom nem tudom kiverni a fejemből, sőt napi szinten látom és már úgy érzem megbolondulok...............
2012. dec. 22. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Micsoda egy ócska ri...riherongy... Nem, nem érdemli meg a szerelmed. Keress olyan nőt, aki szabad és tisztességes!
2012. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a nő valószínűleg csak egy kis kalandot akar, hogy érezze, kell másnak is. Viszont ténylegesen már nem csalná meg a párját. Azért gondolkozz el azon is, vajon mennyit ér egy ilyen nő, mint feleség? Nekem pofám nem lenne pajzán sms-eket küldözgetni férjes asszony létemre. Valószínű komolytalan a csaj, hagyd a fenébe, kerüld el, felejtsd el, ha nyomulna küldd el. Még mielőtt még jobban belezúgsz.
2012. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
próbáltam kerülni, nem fogalkozni vele, de ha találkozunk elgyengülök
2012. dec. 22. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!